police line

i

Autor: -

Morderstwo Polaka w Anglii. Porzucono go przed szpitalem

2018-11-30 11:51

Tragiczne wieści z Wysp Brytyjskich, gdzie zamordowano naszego rodaka, 32-letniego Łukasza Grabowskiego. Mężczyzna, mieszkający w Bristolu,  został odnaleziony nieopodal szpitala w Gloucester. Szybko stwierdzono, że ma on poważne obrażenia głowy, ale pomimo szybkiej pomocy jego życia nie udało się już uratować.

Informująca o sprawie brytyjska telewizja BBC podała, że nasz rodak został porzucony w okolicach szpitala w Gloucester na Great Western Road w środowe popołudnie (ok. godziny 18). Na jego głowie znajdowało się wiele ran. Choć 32-latkiem szybko zajęli się lekarze, to niestety mężczyzna zmarł już po kilku godzinach.

Badający sprawę brytyjscy śledczy szybko ujęli dwie osoby podejrzane o udział w tym zdarzeniu. O ile 30-letnia kobieta z Newport nie usłyszała ostatecznie żadnych zarzutów i została zwolniona z aresztu, o tyle 38-letni Krzysztof S. (również Polak, który mieszka w Bristolu) został aresztowany pod zarzutem morderstwa i przebywa obecnie w miejscowym areszcie.

Tamtejsza policja wciaż poszukuje kluczowych świadków, którzy mogą pomóc w rozwiązaniu sprawy tego morderstwa. Śledczy opublikowali w internecie zdjęcia trzech samochodów, w tym czarnego Audi A7, które mogą mieć związek z zabójstwem Łukasza Grabowskiego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany