Najpiękniejsza kobieta świata pokazała wszystko. W prześwitującej sukni świętuje rozwód!

i

Autor: Shutterstock Najpiękniejsza kobieta świata pokazała wszystko. W prześwitującej sukni świętuje rozwód!

"Wyraźnie odżyła"

Najpiękniejsza kobieta świata pokazała pupę. W prześwitującej sukni cieszy się z rozwodu

2023-01-30 15:20

Brazylijska supermodelka Gisele Bündchen (42 l.) i najlepiej na świecie opłacany gracz NFL Tom Brady (45 l.) ubiegłej jesieni wynajęli prawników i po 16 latach z hukiem się rozstali. Ona, okrzyknięta kiedyś najpiękniejszą kobietą na świecie, wyszła z tego rozstania bez szwanku. Rzuciła się w wir pracy, jest szczęśliwa i wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Świadczą o tym jej ostatnie, bardzo odważne fotki!

Piękna Gisele Bündchen rzuciła znanego sportowca

Wiadomość o tym, że jedna z najpiękniejszych par show-biznesu się rozstaje, gruchnęła w październiku 2020 roku. 42-letnia, nazywana najpiękniejszą kobietą świata Gisele Bündchen - pochodząca z Brazylii modelka, jeden z aniołków Victoria’s Secret - i Tom Brady, siedmiokrotny zdobywca Super Bowl i najlepiej opłacany zawodnik na świecie tworzyli zgraną parę przez niemal 16 lat. Doczekali się dwójki dzieci: 12-letniego Benjamina i 9-letniej Vivian. Jak donosiły media plotkarskie, rozstanie było motywowane... pracą Brady'ego. 

Najpiękniejsza kobieta świata świętuje rozwód

Futbolista na początku 2022 roku poinformował bowiem, że kończy karierę. Jednak już dwa miesiące później zdecydował, że wraca na boisko. I to właśnie miało poróżnić parę, bo Gisele liczyła, że na sportowej emeryturze jej mąż poświęci więcej czasu rodzinie. Ostatnie miesiące ich związku były podobno niezwykle burzliwe, teraz jest już spokojnie. "Gisele czuje się szczęśliwa i bardziej ustabilizowana niż przez ostatnie miesiące. Ma pokłady nowej energii i szczęśliwą perspektywę na przyszłość" - twierdzi źródło cytowane przez "Daily Mail". 

Media obiegły właśnie najnowsze, bardzo odważne zdjęcia gwiazdy, na których widać ją, jak na plaży w Miami pozuje w niezwykłej kreacji. Modelka ma na sobie całkowicie przezroczystą sukienkę, w której eksponuje oszałamiające kształty. Co za kobieta! 

Sonda
Przyjaźń po rozwodzie. To możliwe?
Piotr Kupicha z zespołu Feel: Przeżyłem jeden rozwód i to wystarczy

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki