Najseksowniejsza nauczycielka świata! Dyrektor znalazł jej gorące fotki

i

Autor: Twitter Najseksowniejsza nauczycielka świata! Dyrektor znalazł jej gorące fotki

Najseksowniejsza nauczycielka świata! Dyrektor znalazł jej gorące fotki

2022-01-15 10:00

Co za wpadka! Piękna Amerykanka chciała pogodzić pracę szkolnej nauczycielki z profesją półnagiej internetowej modelki, ale coś poszło nie tak. Dziś Courtney Tillia wspomina, że kiedy dyrektor znalazł jej rozbierane fotki w sieci, na dywanik wezwano nie ją, a jej męża, który pracował w tej samej szkole! Jak to się skończyło?

Jeszcze niedawno Courtney Tillia była skromną nauczycielką w szkole specjalnej. Nauczanie początkowe nie wystarczało jednak pięknej mieszkance Stanów Zjednoczonych. Jak pisze "Daily Star", Courtney Tillia postanowiła dorobić do skromnej pensji. Najpierw próbowała szczęścia w modnej profesji życiowego coacha, ale nie przyniosło to oczekiwanych profitów. Dlatego Courtney wpadła na zupełnie inny pomysł. Założyła konto w mediach społecznościowych i zaczęła wrzucać tam swoje śmiałe fotki. Wielu uznało ją od razu za najseksowniejszą nauczycielkę na świecie! Piękna Amerykanka chciała pogodzić pracę szkolnej nauczycielki z profesją półnagiej internetowej modelki, ale coś poszło nie tak.

NIE PRZEGAP: Szok! Tak wygląda Jennifer Aniston bez makijażu i bez stanika!

NIE PRZEGAP: Putin uwięzi modelkę! Rozebrała się do naga pod świątynią

Dziś Courtney Tillia wspomina, że kiedy dyrektor znalazł jej rozbierane fotki w sieci, na dywanik wezwano... nie ją, a jej męża, który pracował w tej samej szkole! W dodatku wszyscy nauczyciele jak szaleni wchodzili na jej konto i oglądali ją nago. Jak to się skończyło? Cóż, dziś najseksowniejsza nauczycielka nie uczy już w szkole, za to jej mąż nie ma do niej pretensji - wręcz przeciwnie, zaczał razem z żoną pozować do rozbieranych zdjęć.

NIE PRZEGAP: 49-letnia Heidi Klum sfilmowana BEZ STANIKA ze sławnym raperem!

NIE PRZEGAP: Britney Spears pokazała GOŁĄ pupę! O staniku też zapomniała

Sonda
Czy nauczyciel może wrzucać takie fotki do sieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE