Nawalny UMRZE za kilka dni?! Jego rzeczniczka mówi o MORDERSTWIE

2021-04-19 12:30 Zofia Dąbrowska
Nawalny traci czucie w rękach
Autor: AP Nawalny traci czucie w rękach

Dramatyczne doniesienia o stanie zdrowia Aleksieja Nawalnego! Lider rosyjskiej opozycji umiera za kratkami - alarmują lekarze i współpracownicy Nawalnego. Wyniki badań lekarskich wskazują na postępującą niewydolność nerek i śmiertelnie niebezpieczną arytmię. Kira Jarmysz, rzeczniczka Nawalnego napisała w mediach społecznościowych, że lider opozycji umiera i przy jego stanie jest to kwestią kilku dni. Przedstawicielka aktywisty określiła to, co się z nim dzieje mianem morderstwa.

"Głodówka trwająca 18 dni, stopniowa utrata czucia w nogach i rękach, jakieś badania - to wszystko z czasem się rozmywa, a ludzie nie mają wrażenia, że znów są świadkami morderstwa" - napisała na Twitterze Kira Jarmysz, rzeczniczka Aleksieja Nawalnego. Z Rosji napływają dramatyczne informacje o pogarszającym się stanie zdrowia lidera rosyjskiej opozycji, który odbywa obecnie karę dwóch i pół roku kolonii karnej w Pokrowie, sto kilometrów od Moskwy. Wyniki badań lekarskich wskazują na postępującą niewydolność nerek i śmiertelnie niebezpieczną arytmię. "Aleksiej umiera. W jego stanie to kwestia dni. A prawnicy nie mogą się do niego dostać w weekendy i nikt nie wie, co się stanie w poniedziałek" - pisze Kira Jamysz, a lekarze Nawalnego dodają, że do zatrzymania krążenia u pacjenta może dojść dosłownie w każdej chwili, nawet dziś.

NIE PRZEGAP: Królowa brytyjska ODDA władzę po pogrzebie? Ekspert o PRZEŁOMIE w rodzinie królewskiej

Rosyjska służba więzienna utrzymuje, że za kratkami Nawalny ma dobrą opiekę. Wcześniej aktywista o pogorszenie swojego stanu zdrowia oskarżał bezpośrednio pracowników kolonii karnej. "Pogorszenie stanu mojego zdrowia jest bezpośrednim skutkiem działań i zaniechań funkcjonariuszy Federalnej Służby Więziennej (FSIN)" - przekazywał za pośrednictwem prawników. Osobiści lekarze Nawalnego chcą go zbadać i leczyć, ale władze kolonii karnej na to nie pozwalają. Nie wpuścili medyków na teren więzienia, chociaż ci specjalnie przyjechali do Pokrowa i błagali szefów więzienia o spotkanie.

NIE PRZEGAP: PILNE. Książę Harry ZOSTANIE w Wielkiej Brytanii! Sensacyjne rozmowy z Williamem!

Putin opływa w luksusy w swoim pałacu. Ma teatr, kasyno i scenę do striptizu. Komentarz Adama Federa
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze