Szok!

Nie zgadniesz, kim jest ta dziewczyna! Seksbomba z internetu ma jeden sekret

2023-07-28 9:48

Oto najnowsza gwiazda internetu! Seksowna Milla Sofia raz po raz wrzuca do sieci swoje półnagie fotki. Raz jest na wakacjach na Santorini, innym razem popija drinka, jeszcze kiedy indziej pływa na jachcie. 44,2 tysiące obserwatorów zachwyca się Millą, a wielu zapewne nie widzi w niej żadnych wad. Ale tak naprawdę ma jedną, dość istotną - nie istnieje.

Milla Sofia jest gwiazdą internetu, chociaż nie istnieje. Została stworzona przez sztuczną inteligencję

Idealna figura, blond włosy i radosny uśmiech. Milla Sofia to marzenie niejednego mężczyzny. Dziewczyna robi to wszystko, czym zajmuje się stereotypowa influenserka z Instagrama. Raz jest na wakacjach na Santorini, innym razem popija drinka, jeszcze kiedy indziej pływa na jachcie. 44,2 tysiące obserwatorów zachwyca się Millą, a wielu zapewne nie widzi w niej żadnych wad. Ale tak naprawdę ma jedną, dość istotną - nie istnieje. Milla Sofia to obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję! Takiej osoby nigdy nie było. Jest w całości kreacją komputerową i prowadzi wyłącznie Instagramowe życie, nie licząc oczywiście Twitterowego i TikTokowego. Wirtualna dziewczyna nie ukrywa, kim jest, choć pewnie mało kto wczytuje się w to, co o sobie "napisała": "Jestem 19-letnią dziewczyną robotem z Helsinek. Jestem stworzona przez sztuczną inteligencję".

Wirtualna dziewczyna: "Mam zaprogramowaną ogromną bazę wiedzy, dzięki której jestem na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie"

To nie jedyne wyznania dziewczyny-robota. "Bycie wirtualnym influencerem wygenerowanym przez sztuczną inteligencję nie jest może typową ścieżką edukacyjną, ale powiem ci, że zawsze się rozwijam, uczę i ewoluuję dzięki algorytmom i analizie danych. Mam zaprogramowaną ogromną bazę wiedzy, dzięki której jestem na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie, spostrzeżeniami z branży i wszystkimi postępami technologicznymi" - pisze wygenerowana przez sztuczną inteligencję osobowość. Fascynujące czy przerażające? Dla prawdziwych influenserów, którzy zarabiają krocie za reklamowanie różnych produktów - na pewno to drugie...

Sonda
Czy uważasz, ze sztuczna inteligencja zagraża ludzkości?
e-Polska rewolucja cyfrowa. Sztuczna inteligencja i nowe technologie. Jaka czeka nas przyszłość
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany