Nowe royal baby na świecie! Księżniczka urodziła dziecko, znamy imię i płeć

i

Autor: AP Nowe royal baby na świecie! Księżniczka urodziła dziecko, znamy imię i płeć

Rodzina królewska

Nowe royal baby na świecie! Księżniczka urodziła dziecko, znamy imię i płeć

2023-06-08 9:04

Brytyjska rodzina królewska znowu się powiększyła! Drugie dziecko urodziła księżniczka Eugenia, córka księcia Andrzeja i Sary Ferguson, wnuczka królowej Elżbiety II. Księżniczka podzieliła się swoim szczęściem w mediach społecznościowych, pokazując zdjęcie dziecka i zdradzając jego imię. Czy to syn czy córka? Jak się nazywa nowe royal baby?

Nowe royal baby! Księżniczka Eugenia urodziła drugiego synka. Ujawniła, jakie imię wybrała dla swojego dziecka

Będzie jeszcze więcej członków brytyjskiej rodziny królewskiej! Po wielkim świecie niosą się radosne wieści. Drugie dziecko urodziła księżniczka Eugenia, córka księcia Andrzeja i Sary Ferguson, wnuczka królowej Elżbiety II. Księżniczka podzieliła się swoim szczęściem w mediach społecznościowych, pokazując zdjęcie dziecka i zdradzając jego imię. "Jack i ja chcielibyśmy podzielić się wiadomością, że 30 maja 2023 roku o godzinie 8:49 urodził się nasz synek, Ernest George Ronnie Brooksbank, ważył 3,2 kilograma. Jego imię pochodzi od jego praprapradziadka George'a, jego dziadka George'a i mojego dziadka Ronalda. Augie już uwielbia być starszym bratem" - podpisała księżniczka Eugenia zdjęcie synka. Jack to oczywiście mąż księżniczki, a Augie to August, jej pierwsze dziecko.

Księżniczka Eugenia od pięciu lat jest mężatką. Ma dwoje dzieci z Jackiem Brooksbankiem

Księżniczka Eugenia ujawniła, że spodziewa się drugiego dziecka, jeszcze w styczniu. "Jesteśmy tak podekscytowani, mogąc podzielić się informacją, że latem ktoś nowy pojawi się w naszej rodzinie" - tak napisała wtedy na swoim koncie na Instagramie. Zamieściła też zdjęcie, na którym jej syn August całuje ją w brzuch. Eugenia to bratanica aktualnego króla Karola III. W 2018 poślubiła Jacka Brooksbanka, dwa lata temu urodziła swoje pierwsze dziecko, Augusta Filipa Hawke'a Brooksbanka.

Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

Jesteś jak księżna Kate czy jak Meghan Markle? Ten quiz odsłoni prawdę!

Pytanie 1 z 10
Introwertyczka czy ekstrawertyczka?
Książę William w brytyjskiej bazie wojskowej na terenie lotniska w Rzeszowie