COVID, wirus

i

Autor: Shutterstock COVID, wirus

Nowy koronawirus na świecie! Zaskakujący objaw Covid-22. Naukowcy ujawniają

2022-07-10 20:30

Koronawirus zmutował i pojawił się w Europie w nowej, jeszcze bardziej zaraźliwej wersji jako Covid-22. Niedawno ostrzegali przed tym hiszpańscy badacze, teraz do przestróg dołożyli coś od siebie także irlandzcy naukowcy. Profesor z Trinity College odkrył, jaki zaskakujący objaw towarzyszy zakażeniu Covid-22. Symptomy są intensywne i uciążliwe. "Nowy koronawirus" to wariant Omikronu BA.4 i BA.5.

Nowy koronawirus. Covid-22 to wariant Omikronu. Naukowcy wymieniają objawy "nowego Covida"

Covid-22 to nowa choroba, która rozwinęła się z powodu zmutowania Covid-19. Niedawno ostrzegali przed tym hiszpańscy badacze, teraz do przestróg dołożyli coś od siebie także irlandzcy naukowcy. - "Nowy Covid" to inna choroba niż Covid-19. Jest bardzo zaraźliwa i ma charakterystyczne objawy, intensywne i odmienne od tych, które wywoływał Covid-19. Trwają badania nad szczepionkami - mówił Antonio Zapatero, regionalny wiceminister ds. zdrowia w Madrycie w wywiadzie dla „Redaccion Medica”. - Powstałe mutacje są odmienne od oryginału. To warianty Omikronu BA.4 i BA.5. Ich transmisja jest bardzo wysoka - dodawał. Jako objawy Covid-22 wymieniane są kaszel, gorączka, ból głowy, ból mięśni, występują też bardzo niepokojące objawy charakterystyczne tylko dla "nowego koronawirusa" - omdlenia i niedociśnienie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tajemnicze zatrucie całej rodziny na wakacjach w Egipcie! Nie żyje 6-latek

PRZECZYTAJ TAKŻE: Miss BumBum prześwietliła sobie pupę! "To jest mój dowod"

Sonda
Czy wierzysz, że pandemia covid-19 już minęła?

Nietypowe objawy Covid-22. Występują tylko w nocy

Teraz w dodatku prof. Luke O'Neill z Trinity College odkrył, jaki zaskakujący objaw towarzyszy zakażeniu Covid-22. Symptomy są intensywne i uciążliwe. "Choroba jest nieco inna, ponieważ wirus zmutował. Jesteśmy na niego w pewnym stopniu odporni (...), a mieszanka reakcji naszego układu odpornościowego i tego wirusa może wywołać nieco inne schorzenie, a jednym z dziwnych objawów są nocne poty" - ujawnia profesor biochemii w wywiadzie dla Newstalk.

PRZECZYTAJ TAKŻE: To ona ma największą pupę na świecie?! "Będzie jeszcze większa"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szok! Zielone niebo w Stanach Zjednoczonych! Zapowiedź pogodowego kataklizmu?

QUIZ. Sobotnia ortografia. Słowa na literę a. Potrafisz napisać je poprawnie?

Pytanie 1 z 13
Wskaż poprawną pisownię:
Znani Polacy zmarli na COVID-19. Oto ich groby. Niezapomniani