Oto nowa dziewczyna DiCaprio! Rose Bertram ma aż 28 lat

i

Autor: Shutterstock, www.instagram.com/rose_bertram

On nigdy się nie zmieni!

Oto nowa dziewczyna DiCaprio! Rose Bertram ma aż 28 lat

2023-06-27 14:20

Leonardo DiCaprio (49 l.) jednak w ogóle się nie zmienił! Dopiero co wielki świat obiegły plotki o tym, że gwiazdor "Titanica" przedstawił jedną ze swoich niezliczonych kochanek rodzicom i traktuje ją niezwykle poważnie, a już imprezuje w towarzystwie kolejnej blond piękności. Rose Bertram (28 l.) to kolejna dziewczyna mająca więcej niż 25 lat, z którą spotyka się aktor.

Rose Bertram kolejną dziewczyną Leonardo DiCaprio. Gigi Hadid znowu poszła w odstawkę?

A już wydawało się, że Leonardo DiCaprio (49 l.) niebawem stanie na ślubnym kobiercu i zostanie szacownym mężem i ojcem gromadki dziateczek! Jednak nic z tego. Niedawno pisaliśmy, że Leo przedstawił Gigi Hadid (29 l.) swoim rodzicom, co w przypadku tego gwiazdora zmieniającego modelki u swego boku jak rękawiczki było prawdziwym ewenementem. Zdawało się, że to przełom w życiu gwiazdora "Titanica". Czyżby Gigi nie dogadała się z przyszłymi teściami? Jedno jest pewne - Leonardo ma już nową dziewczynę! To Rose Bertram (28 l.), z którą randkował już w marcu. Blond Belgijka wygląda bardzo podobnie, jak wiele innych dziewczyn DiCaprio. Wcześniej gruchali jak gołąbki na Oscarowym afterparty, tym razem widziano Rose z gwiazdorem na imprezie w Paryżu, towarzyszył im Tobey Maguire.

Leonardo DiCaprio. Lista partnerek. Z kim się spotykał?

W 1995 roku Leonardo krótko spotykał się z Naomi Campbell. Była też top modelka Helena Christensen (1997), gwiazdor "Titanica" romansował też z zamężną wówczas Evą Herzigovą (1998). Z modelką Gisele Bündchen Leo spotykał się aż pięć lat, w latach 2000-2005! Potem padł rekord, jakiego nie pobiła nawet Camila Morrone. Kolejna sławna modelka, Bar Refaeli, usidliła Leo na sześć długich lat. Rozstali się w 2011 roku. Potem DiCaprio zmieniał partnerki jak rękawiczki! Rihanna, Blake Lively, Nina Agdal to wierzchołek góry lodowej... W grudniu 2017 roku aktor poznał Camillę Morrone i para była ze sobą do sierpnia 2022 roku. Ostatnio z aktor łączony był z modelką Gigi Hadid (27 l.).

Sonda
Czy Leonardo DiCaprio to dobry aktor?

QUIZ. Który słynny aktor NIE zagrał w tym arcydziele filmowym? Możecie się zdziwić!

Pytanie 1 z 10
Który słynny aktor NIE zagrał w filmie "Ojciec Chrzestny"?
Sandra Kubicka dała kosza Leonardo DiCaprio? Zdradziła, jaka jest prawda!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany