Szok! Leonardo DiCaprio poderwał 37-latkę. Irina Shayk nową zdobyczą gwiazdora?

i

Autor: AP, Instagram Szok! Leonardo DiCaprio poderwał 37-latkę. Irina Shayk nową zdobyczą gwiazdora?

Nie do wiary!

Szok! Leonardo DiCaprio poderwał 37-latkę. Irina Shayk nową zdobyczą gwiazdora?

2023-05-28 12:09

Co się dzieje z Leonardo DiCaprio (49 l.)?! Gwiazdor znany z romansowania jedynie z modelkami do do 25. roku życia od jakiegoś czasu zdecydowanie zmienił swoje zwyczaje. Dopiero co łączono go z 28-latką, potem przyszła pora na 36-latkę, a teraz DiCaprio podobno zawiesił oko na 37-letniej top modelce.

Leonardo DiCaprio spotka się z Iriną Shayk? Dopiero co nie spoglądał w stronę kobiet starszych niż 25 lat!

Leonardo DiCaprio to jeden z największych podrywaczy Hollywood. Legendarny jest już jego zwyczaj randkowania wyłącznie z modelkami i to takimi, które nie ukończyły 25. roku życia. Coś w tym musi być, bo z Camillą Morrone, z którą był związany przez kilka lat, zerwał na krótko po jej 25. urodzinach. Potem romans gwiazdora "Titanica" z zaledwie 19-letnią Eden Polani wywołał wręcz oburzenie. Gwiazdor stał się obiektem krytyki i chyba postanowił szybko ratować wizerunek... przestawiając się na romanse ze starszymi pięknościami. Zaczął od 28-letniej Gigi Hadid. Para spotykała się krótko, a potem Leonardo zaszokował świat krótkim romansem z... 36-latką! Jak na gusta aktora to wiek sędziwy. W dodatku para spotykała się już kilkanaście lat temu.

Leonardo DiCaprio lubi coraz starsze. Z nastolatek przestawił się na trzydziestokillkulatki

Rumuńska aktorka i modelka, znana między innymi z filmu Dom Gucci, też poszła już jednak w odstawkę. Jak plotkują amerykańskkie media, DiCaprio zawiesił teraz oko na... aż 37-letniej top modelce Irinie Shayk! Piękna Rosjanka i gwiazdor Hollywood nie potwierdzają romansu i podobno są "tylko przyjaciółmi", jednak co i rusz widuje się ich razem, chociażby na imprezie urodzinowej Naomi Campbell. Kto wie, jaka będzie następna modelka w życiu Leo? Może zdecyduje się poderwać 53-letnią Naomi?

Sonda
Lubisz fim Titanic?

QUIZ. Zawody bohaterów kultowych polskich filmów. 8/12 oznacza, że jesteś kinomaniakiem

Pytanie 1 z 12
Jurka Kilera, w którego wcielił się Cezary Pazura, w filmie „Kiler” posądzano o to, że jest płatnym zabójcą. Tymczasem był:
Sandra Kubicka dała kosza Leonardo DiCaprio? Zdradziła, jaka jest prawda!