koszmarna zbrodnia rodzinna

Popularny wokalista zamordowany przez żonę! Wśród ofiar również teść i syn! Córka walczy o życie w szpitalu

2023-03-07 8:57

Koszmarne wieści ze Stanów Zjednoczonych, gdzie zamordowany został Steve Cain. Wokalista thrash metalowego zespołu Critical Khaos został pozbawiony życia przez swoją małżonkę. Szczegóły dotyczące tej makabrycznej zbrodni są naprawdę porażające. Kobieta, zanim popełniła samobójstwo, zabiła również swojego ojca i syna, zaś córkę ciężko raniła (dziewczyna walczy o życie w szpitalu).

Jak ujawnił portal Loudwire, do tej strasznej tragedii doszło 2 marca 2023 roku. Nieoficjalnie podano, że Steve Cain był ofiarą potrójnego morderstwa popełnionego przez jego żonę. Z raportu portalu wynika, że śledczy wysnuli już pierwszą wersję zdarzeń z drastycznego incydentu - wakalista miał zostać zastrzelony przez swoją żonę Theresę, która następnie zamordowała również swojego 13-letniego syna Ethana i ojca Williama, po czym popełniła samobójstwo.

Przed śmiercią kobieta miała również postrzelić 20-letnią córkę Samanthę. Ta cudem przeżyła i trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Bliscy i znajomi zorganizowali już w sieci zbiórkę na pokrycie kosztów leczenia walczącej o życie dziewczyny.

Według niepotwierdzonych jeszcze ustaleń rodzinie groziła eksmisja, ponieważ z powodu długów zajęto ich dom.

Antyradio informuje, że zespół Critical Khaos 19 maja miał zagrać swój największy w karierze koncert w Madison Theater (mają wówczas supportować zespół Otep). Muzycy zdecydowali, że wystąpią tam pomimo śmierci swojego wokalisty. - Mamy nadzieję, że wszyscy sobie jakoś dzisiaj dają radę... To jest coś, o czym Steve marzył, zanim został nam odebrany. Rozmawialiśmy o tym koncercie, jak o czymś przełomowym. By stanąć na tej samej scenie, co zespoły, których jesteśmy fanami. A teraz był na to nasz czas. Chciał tego bardziej, niż ktokolwiek z nas... Cieszymy się, że możemy jednak spełnić jego marzenie i zagrać ten koncert ku jego pamięci - czytamy w ich oficjalnym oświadczeniu.

 Mamy nadzieję, że wszyscy sobie jakoś dzisiaj dają radę... To jest coś, o czym Steve marzył, zanim został nam odebrany. Rozmawialiśmy o tym koncercie, jak o czymś przełomowym. By stanąć na tej samej scenie, co zespoły, których jesteśmy fanami. A teraz był na to nasz czas. Chciał tego bardziej, niż ktokolwiek z nas... Cieszymy się, że możemy jednak spełnić jego marzenie i zagrać ten koncert ku jego pamięci – wystosował oświadczenie zespół Critical Khaos.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają