Premier Kanady się rozwodzi! Z żoną poznali się jako dzieci

i

Autor: AP Photo

Sensacyjne rozstanie

Premier Kanady się rozwodzi! Justin Trudeau i jego żona poznali się w dzieciństwie

2023-08-02 20:32

Wielkie zaskoczenie w świecie polityki! Premier Kanady i jego żona ogłosili, że po osiemnastu latach małżeństwa postanowili się rozstać. Justin Trudeau (51 l.) i była prezenterka telewizyjna Sophie Grégoire (48 l.) znali się od dziecka. Ostatni raz byli widziani razem trzy miesiące temu, trzymali się za ręce podczas koronacji króla Karola III.

Justin Trudeau rozstaje się z żoną! Premier Kanady ogłosił, że podjęli decyzję o separacji

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Justin Trudeau (51 l.) i jego żona, była prezenterka telewizyjna Sophie Grégoire (48 l.) ogłosili, że postanowili się rozstać po 18 latach małżeństwa. „Sophie i ja chcielibyśmy podzielić się wiadomością o tym, że po wielu trudnych i pełnych refleksji rozmowach podjęliśmy decyzję o separacji. Jak zawsze pozostajemy bliską rodziną, czujemy głęboką miłość do siebie nawzajem i do wszystkiego, co razem zbudowaliśmy i nadal budujemy. Dla dobra naszych dzieci prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Dziękuję" - głosi oświadczenie Justina Trudeau. Nie wiadomo, skąd taka decyzja.

Rozstają się, ale spędzą wspólne wakacje z dziećmi

Osobne oświadczenie wystosowało biuro premiera: „Pozostają bliską rodziną, a Sophie i premier skupiają się na wychowywaniu dzieci w bezpiecznym, pełnym miłości i współpracy środowisku. Rodzina będzie razem na wakacjach, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu". Biuro informuje też o tym, że podjęto już kroki prawne związane z separacją pary. Justin Trudeau i Sophie Grégoire poznali się jeszcze jako dzieci w Montrealu. Potem ich drogi na pewien czas się rozeszły. Ponownie spotkali się już jako dorośli dopiero w 2003 roku, a w 2005 roku wzięli ślub. Para ma troje dzieci, a ich najmłodsze urodziło się rok przed tym, jak Justin Trudeau po raz pierwszy został premierem Kanady.

Sonda
Czy wśród twoich znajomych ktoś się rozwiódł?

QUIZ. Czy znasz sławne powiedzenia polskich POLITYKÓW? Te zdania przeszły do historii. 8/10 to MUS!

Pytanie 1 z 10
"Sorry, taki mamy klimat"
Piotr Kupicha z zespołu Feel: Przeżyłem jeden rozwód i to wystarczy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany