Przykuł Joannę do ściany łańcuchem, włosy obciął maczetą. Kazał jej czekać na śmierć. Szokujące nagranie

i

Autor: Louisville Metro Police Department

Kazał jej czekać na śmierć

Przykuł Joannę łańcuchem do podłogi, włosy obciął maczetą. Szokujące nagranie!

2023-08-23 14:14

Policjanci, którzy wkroczyli do tego domu, zaalarmowani przez sąsiadów, słyszących rozpaczliwe krzyki, na długo nie zapomną tego, co w nim zobaczyli. W środku znaleźli przerażoną, przykutą łańcuchem do podłogi kobietę. Trzęsła się ze strachu i błagała, by ją stamtąd zabrali zanim wróci jej partner. Mężczyzna zabarykadował ją w domu po awanturze i kazał czekać na śmierć.

USA. Zabarykadował ją w domu, kazał czekać, aż ją zabije

Ten horror wydarzył się kilka dni temu w jednym z domów w Louisville w Kentucky (USA). Jak podaje "New York Post", na numer alarmowy zadzwonili zaniepokojeni mieszkańcy okolicy, którzy słyszeli dochodzące z domu rozpaczliwe błagania o pomoc. Gdy na miejscu zjawili się funkcjonariusze, musieli użyć drabiny, by wejść do zniszczonego domu przez okno, okazało się bowiem, że cały budynek został zabarykadowany.  W środku znaleźli półnagą, przerażoną kobietę. "Na szyi miała łańcuch zabezpieczony zamkiem MasterLock, który był przykręcony do podłogi za pomocą śrub" - wynika z raportu.

Horror w USA. Zakuł ją łańcuchem, groził, że zabije

Toporem odcięli łańcuch i wyprowadzili ofiarę z budynku, gdzie zaczęli przecinać obrożę, jaką miała na szyi. Roztrzęsiona Joanna Wilson trafiła pod opiekę lekarzy. Policjantom zeznała, że uwięził ją jej 36-letni partner Moises May, z którym ma dziecko. Dzień wcześniej wywiązała się między nimi awantura, po której mężczyzna ściął maczetą większość jej włosów, zakuł w łańcuch i przybił go do podłogi. Pobił ją i zapowiedział, że wychodzi, a gdy wróci, to ją zabije. Mężczyzna został zatrzymany. Przebywa w areszcie, postawiono mu zarzuty porwania, przetrzymywania, napaści i znęcania się. Policjanci ujawnili nagranie z akcji. Jest wstrząsające!

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad bliskimi powinny być wyższe?
Ojciec znęcał się nad nią i rodziną. Uciekła z domu
Listen on Spreaker.