Harry i Meghan Markle

i

Autor: RT Youth Power Fund/Ferrari Press/East News

Rodzina królewska

Rodzina królewska skasowała tytuł księcia Harry'ego! "To oficjalne"

2023-08-10 14:50

Czyżby pojawił się znak, że ostatnia szansa księcia Harry'ego na powrót do brytyjskiej rodziny królewskiej zniknęła na zawsze?! Brytyjskie media zauważyły tajemniczą zmianę, która pojawiła się na oficjalnej stronie Pałacu Buckingham. Książę Harry do niedawna występował tam pod swoim niegdysiejszym tytułem, teraz tytuł wykasowano. W przypadku Meghan Markle zrobiono to lata temu...

Książę Harry stracił swój tytuł. Przełomowy zapis pojawił się na oficjalnej stronie Pałacu Buckingham

Książę Harry tęskni za domem i niekiedy chciałby cofnąć czas, by wrócić do brytyjskiej rodziny królewskiej - takie plotki pojawiają się raz na jakiś czas, choć Sussexowie oficjalnie nigdy ich nie potwierdzili, podobnie jak pogłosek o swoim rzekomym kryzysie małżeńskim. Niektórzy komentatorzy królewskiego życia uważali jeszcze niedawno, że Harry zostałby przyjęty w pałacu z otwartymi ramionami. Czyżby jednak właśnie pojawił się znak, że ostatnia szansa księcia Harry'ego na powrót do brytyjskiej rodziny królewskiej zniknęla na zawsze?! Brytyjskie media zauważyły tajemniczą zmianę, która pojawiła się na oficjalnej stronie Pałacu Buckingham. Książę Harry do niedawna występował tam pod swoim niegdysiejszym tytułem HRH - His Royal Highness, czyli Jego Królewska Wysokość. Teraz, dosłownie z dnia na dzień, ten tytuł tam skasowano.

Tytuły "Jego Królewska Wysokość" i "Jej Królewska Wysokość". Meghan i Harry nie mogli używać ich publicznie od Megxitu

Możliwe, że fakt, iż tytuł wciąż był na stronie w czerwcu 2023 roku, można tłumaczyć zwykłym przeoczeniem kogoś, kto prowadzi stronę Pałacu Buckingham. Warto przypomnieć, że jednym z postanowień porozumienia zawartego z Meghan Markle i księciem Harrym po ich odejściu z rodziny królewskiej było to, że choć zachowają tytuły HRH, nie będą mogli używać ich publicznie. W przypadku Meghan tytuł Her Royal Highness zniknął z oficjalnej biografii natychmiast, jeszcze w 2020 roku, w przypadku Harry'ego dopiero teraz. Czy była to czyjaś wiele mówiąca decyzja, a może tylko prosta pomyłka?

Sonda
Czy rodzina królewska powinna pozwać księcia Harry'ego i Meghan?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Co napisał Książę Harry?