Ukrainka zaatakowana na wakacjach. Rosjanka zwyzywała jej dzieci, kazała im spierdalać na Ukrainę i powiedziała, że Rosja będzie zaraz wszędzie

i

Autor: Shutterstock; Instagram Rosjanka kazała "spie***ać" dziecku Ukrainki

Wstrząsające nagranie

Rosjanka atakuje Ukrainkę z dzieckiem. "Hitler zabijał Żydów, Putin zabija was". Straszy "Rosją aż po Monachium"

2022-08-08 9:29

Do szokujących scen doszło w niemieckim Bad Wiessee. Do odpoczywających na plaży Ukrainki i jej 2-letniego dziecka podeszła Rosjanka i zaczęła ich wyzywać. Jej dziecku kazała "spie***ać na swoją Ukrainę", straszyła też, że Moskwa będzie zaraz aż "po Monachium". Gdy zorientowała się, że jej atak jest nagrywany, zaczęła mówić, że "rozmawia z naturą".

Ukrainka Oksana zaatakowana przez Rosjankę w Niemczech

Ukrainka, która padła ofiarą ataku, podzieliła się całą historią na Instagramie. Ma na imię Oksana i od pewnego czasu mieszka i pracuje w uzdrowiskowej, niemieckiej miejscowości Bad Wiessee. Razem z 2-letnim dzieckiem znalazła tam schronienie po ucieczce z objętej wojną Ukrainy. Jedno z weekendowych popołudni spędzała z dzieckiem na miejskiej plaży. To właśnie wtedy podeszła do niej obca kobieta - jak się potem okazało Rosjanka - i zaczęła obrażać ją i jej syna. "Słuchaj, szybko zabieraj zabawki i idź stąd. I zabierz ze sobą matkę" - powiedziała do 2-latka. Ukrainka przyznaje, że w pierwszej chwili zaniemówiła, jednak potem zapytała Rosjankę, jak może coś takiego mówić i jakim prawem pozwala sobie na atakowanie jej dziecka.

Wściekła Rosjanka: "Trzeba was wytępić jak Żydów"

"Zaczęła mnie besztać, mówiąc, że przybyliśmy licznie jak wszy, że śmierdzimy, że należy nas wytępić jak Żydów i że Rosja będzie wkrótce wszędzie, od Moskwy po Monachium" - relacjonuje Oksana. Później Rosjanka zaczęła wyrzucać zabawki 2-letniego chłopca z piaskownicy, doprowadzając go do płaczu. "Ja go uspokajałam, a ona mówiła, że Putin robi świetną robotę. "Spójrz na siebie, nędzniku, jak wyglądasz?" - Rosjanka zwróciła się do małego chłopca, po czym dodała: "Hitler zrobił dobrze, zabijając Żydów, a teraz Putin robi to dobrze, niszcząc was". Wtedy Ukrainka powiedziała jej, że włącza kamerę i będzie nagrywać jej obelżywe uwagi. 

CZYTAJ TAKŻE: Nowe instrukcje Putina! Porównuje NATO do III Rzeszy, pisze, co robić z Ukraińcami

Express Biedrzyckiej: Gen. Waldemar Skrzypczak: Rosjanie są w kryzysie. To nie przerwa operacyjna

Incydent w Niemczech. Rosjanka "rozmawiała z naturą"

Wtedy stało się coś dziwnego. Rosjanka nagle stwierdziła, że wcale nie zwraca się do kobiety, którą jeszcze przed chwilą atakowała, tylko, że "rozmawia z naturą i ze sobą". Zagroziła też wezwaniem policji, ponieważ nagrywanie w Niemczech nie jest dozwolone. Zdesperowana Ukrainka zastanawia się, jak powinna reagować, gdy podobny incydent się powtórzy. "Drodzy obywatele, co powinniśmy w tym przypadku zrobić? Zgodnie z prawem w Niemczech nie wolno kręcić ludzi na wideo, ale czy da się to wszystko znieść i nic nie zrobić?" - pyta.

CZYTAJ TAKŻE: Horror! Matka wyrzuciła z balkonu swoje córeczki. Trzylatka zmarła w szpitalu