Ukrainka zaatakowana na wakacjach. Rosjanka zwyzywała jej dzieci, kazała im spierdalać na Ukrainę i powiedziała, że Rosja będzie zaraz wszędzie

i

Autor: Shutterstock; Instagram Rosjanka kazała "spie***ać" dziecku Ukrainki

Wstrząsające nagranie

Rosjanka atakuje Ukrainkę z dzieckiem. "Hitler zabijał Żydów, Putin zabija was". Straszy "Rosją aż po Monachium"

2022-08-08 9:29

Do szokujących scen doszło w niemieckim Bad Wiessee. Do odpoczywających na plaży Ukrainki i jej 2-letniego dziecka podeszła Rosjanka i zaczęła ich wyzywać. Jej dziecku kazała "spie***ać na swoją Ukrainę", straszyła też, że Moskwa będzie zaraz aż "po Monachium". Gdy zorientowała się, że jej atak jest nagrywany, zaczęła mówić, że "rozmawia z naturą".

Ukrainka Oksana zaatakowana przez Rosjankę w Niemczech

Ukrainka, która padła ofiarą ataku, podzieliła się całą historią na Instagramie. Ma na imię Oksana i od pewnego czasu mieszka i pracuje w uzdrowiskowej, niemieckiej miejscowości Bad Wiessee. Razem z 2-letnim dzieckiem znalazła tam schronienie po ucieczce z objętej wojną Ukrainy. Jedno z weekendowych popołudni spędzała z dzieckiem na miejskiej plaży. To właśnie wtedy podeszła do niej obca kobieta - jak się potem okazało Rosjanka - i zaczęła obrażać ją i jej syna. "Słuchaj, szybko zabieraj zabawki i idź stąd. I zabierz ze sobą matkę" - powiedziała do 2-latka. Ukrainka przyznaje, że w pierwszej chwili zaniemówiła, jednak potem zapytała Rosjankę, jak może coś takiego mówić i jakim prawem pozwala sobie na atakowanie jej dziecka.

Wściekła Rosjanka: "Trzeba was wytępić jak Żydów"

"Zaczęła mnie besztać, mówiąc, że przybyliśmy licznie jak wszy, że śmierdzimy, że należy nas wytępić jak Żydów i że Rosja będzie wkrótce wszędzie, od Moskwy po Monachium" - relacjonuje Oksana. Później Rosjanka zaczęła wyrzucać zabawki 2-letniego chłopca z piaskownicy, doprowadzając go do płaczu. "Ja go uspokajałam, a ona mówiła, że Putin robi świetną robotę. "Spójrz na siebie, nędzniku, jak wyglądasz?" - Rosjanka zwróciła się do małego chłopca, po czym dodała: "Hitler zrobił dobrze, zabijając Żydów, a teraz Putin robi to dobrze, niszcząc was". Wtedy Ukrainka powiedziała jej, że włącza kamerę i będzie nagrywać jej obelżywe uwagi. 

CZYTAJ TAKŻE: Nowe instrukcje Putina! Porównuje NATO do III Rzeszy, pisze, co robić z Ukraińcami

Express Biedrzyckiej: Gen. Waldemar Skrzypczak: Rosjanie są w kryzysie. To nie przerwa operacyjna

Incydent w Niemczech. Rosjanka "rozmawiała z naturą"

Wtedy stało się coś dziwnego. Rosjanka nagle stwierdziła, że wcale nie zwraca się do kobiety, którą jeszcze przed chwilą atakowała, tylko, że "rozmawia z naturą i ze sobą". Zagroziła też wezwaniem policji, ponieważ nagrywanie w Niemczech nie jest dozwolone. Zdesperowana Ukrainka zastanawia się, jak powinna reagować, gdy podobny incydent się powtórzy. "Drodzy obywatele, co powinniśmy w tym przypadku zrobić? Zgodnie z prawem w Niemczech nie wolno kręcić ludzi na wideo, ale czy da się to wszystko znieść i nic nie zrobić?" - pyta.

CZYTAJ TAKŻE: Horror! Matka wyrzuciła z balkonu swoje córeczki. Trzylatka zmarła w szpitalu

Sonda
Czy majątki oligarchów powinny być wykorzystane jako pomoc dla Ukrainy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE