Władimir Putin

i

Autor: AP Photo Władimir Putin

Wojna na Ukrainie

Samolot z Putinem wylądował w Niemczech?! "Najnowocześniejsza technologia medyczna"

2023-09-23 17:40

Sensacyjne spekulacje na temat Władimira Putina! Portal t-online poinformował o tajemniczym locie luksusowego samolotu medycznego z Niemiec do moskwy i z powrotem. Na pokładzie Bombardiera Learjeta 60 z elitarnej floty FAI Air Ambulance mógł być Ramzan Kadyrow, niektórzy uważają, że Władimir Putin. Doniesienia zbiegają się w czasie z plotkami o pogarszającym się zdrowiu rosyjskiego prezydenta.

Tajemniczy lot między Rosją a Niemcami. Putin lub Kadyrow na pokładzie luksusowego prywatnego samolotu medycznego?

Tylko sensacyjna plotka, a może jest w niej ziarno prawdy? Chodzi o pewien bardzo tajemniczy lot, który portal t-online wypatrzył na stronie umożliwiającej śledzenie ruchu powietrznego, fligthradar24.com. 20 września miał miejsce pewien zagadkowy przelot prywatnego luksusowego samolotu medycznego z Niemiec do Moskwy i z powrotem. Na pokładzie Bombardiera Learjeta 60 z elitarnej floty FAI Air Ambulance mógł być Ramzan Kadyrow, niektórzy uważają, że Władimir Putin. Samolot wylądował w Hanowerze o godzinie 14:51 w ostatnią środę, 20 września. Jak pisze portal Focus Online, maszyna ta "oferuje pasażerom na pokładzie luksus na najwyższym poziomie i najnowocześniejszą technologię medyczną".

Władimir Putin jest ciężko chory? Plotki mówią też o złym stanie Ramzana Kadyrowa

Doniesienia zbiegają się w czasie z plotkami o pogarszającym się zdrowiu rosyjskiego prezydenta. Media takie jak The Sun czy Projekt donosiły w ostatnich latach o chorobach, z jakimi ma w sekrecie zmagać się Putin, wśród nich wymieniano nawet chorobę Parkinsona czy nowotwór. Podróż rosyjskiego dyktatora do Niemiec na leczenie wydaje się jednak bardzo mało prawdopodobna, bo w kraju tym rosyjskiemu dyktatorowi groziłoby natychmiastowe aresztowanie za zbrodnie wojenne popełnione podczas wojny na Ukrainie. Być może tajemniczym pacjentem był więc raczej czeczeński przywódca Ramzan Kadyrow. O jego pogorszonym zdrowiu również donosiły ostatnio media.

Sonda
Czy Twoim zdaniem Władimir Putin cierpi na jakąś chorobę?

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Nie ma wstydu powyżej 7/10!

Pytanie 1 z 10
Słowo "erase" znaczy...
Gen. Pacek: Putin nie może spać spokojnie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany