Sławna influenserka zamordowana! 30 ran kłutych, partner zatrzymany

i

Autor: facebook.com Sławna influenserka zamordowana! 30 ran kłutych, partner zatrzymany

Sławna influenserka zamordowana! 30 ran kłutych, były partner zatrzymany

2022-07-04 17:53

Krwawy mord w luksusowym hotelu! Zamordowana kobieta to znana 23-letnia influenserka, a sprawcą najprawdopodobniej jest jej były partner. Piękna Zhou Huixian zginęła od trzydziestu ciosów zadanych nożem o 27-centymetrowym ostrzu, jej ciało znaleziono w wannie pełnej krwi. Po zabójstwie influenserki znanej jako Aqua Chow podejrzany sam zgłosił się na policję.

Influenserka zamordowana. Dostała trzydzieści ciosów nożem w wannie

Miała urodę, sławę i pieniądze, ale straciła swoje życie przez psychopatycznego byłego partnera! Znana w Azji influenserka Zhou Huixian (+23 l.) znana jako Aqua Chow publikowała na swoim koncie na Instagramie seksowne fotki w bikini z egzotycznych wycieczek i luksusowych hoteli. Pokazywała też treningi jogi. Właśnie wybierała się na kolejne szkolenie w tej dziedzinie. Zarezerwowała trzymiesięczny kurs w Stanach Zjednoczonych. Brakowało dosłownie godzin do jej odlotu z Hong Kongu. Ten czas Aqua Chow spędzała w bajecznie drogim hotelu Ritz Carlton. Dlaczego znalazł się tam także jej były partner? I czy to na pewno był on? To na razie pozostaje jeszcze zagadką. Jedno jest pewne - po dobie od chwili, w której influenserka zameldowała się w hotelu, obsługa znalazła jej ciało w wannie pełnej krwi. Jak wykazała potem sekcja zwłok, Zhou Huixian zginęła od trzydziestu ciosów nożem, a narzędzie zbrodni miało 27-centymetrowe ostrze.

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Oni mogą zaanektować Księżyc!". Szokujące słowa szefa NASA

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tragedia w Dolomitach NOWE informacje i wideo! Straszny finał katastrofy

Aqua Chow nie żyje. Były partner zatrzymany pod zarzutem morderstwa

Śmiertelne okazały się rany zadane ofierze w klatkę piersiową i gardło. Podejrzany został wytypowany bardzo szybko - Lao Nan (28 l.) sam zgłosił się na posterunek policji, być może żałując popełnionego w szale zazdrości czynu. Nie chciał nic powiedzieć, a jedynie przekazał funkcjonariuszom kartę wejściową do pokoju swojej byłej partnerki. Został jednak zatrzymany pod zarzutem morderstwa. Na Instagramie Aqua Chow zaroiło się teraz od wpisów wstrząśniętych przyjaciół i fanów. "Spoczywaj w pokoju" - piszą ludzie, dodając smutne emotikony. Ostatni wpis Aqua Chow zamieściła zaledwie dwa dni przed śmiercią, ze śmiechem pokazywała tam swoje pierwsze próby gry w golfa.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Beyonce prawie NAGO na KONIU! Szokujący powrót gwiazdy

PRZECZYTAJ TAKŻE: Taka jest oznaka bogactwa w Korei Północnej. "Ludzie chwalą się tym przed gośćmi"

Sonda
Czy śledzisz profile influenserek i wzorujesz się na nich?

QUIZ. Znasz te przysłowia o lecie i wakacjach? My podajemy początek, a Ty musisz dopasować zakończenie

Pytanie 1 z 15
Kiedy lipiec daje deszcze...
Czarek Czaruje, FANKA i Martirenti szczerze o zarobkach influencerów | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE