Robbie Williams

i

Autor: Martin Harris/Capital Pictures/Capital Pictures/East News Robbie Williams

Sławny piosenkarz UCIEKŁ z nawiedzonego domu! Sprzedał willę ze stratą

2022-01-14 18:00

Paranormalny skandal na salonach! Sławny piosenkarz czmychnął ze swojej luksusowej rezydencji z całą rodziną i rozgłosił wszem i wobec, że dom jest nawiedzony przez duchy. Efekt? Dopiero po roku udało się wcisnąć jakiemuś nieustraszonemu nabywcy tę posiadłość - i to ze stratą. Duchy odpuszczą, a może podążą za gwiazdorem do kolejnego domu?!

Kto by pomyślał, że jedna z największych gwiazd świata showbiznesu może borykać się z czymś takim?! Sławny piosenkarz Robbie Williams czmychnął ze swojej luksusowej rezydencji w Wielkiej Brytanii z żoną Aydą i czwórką małych dzieci, a wcześniej rozgłosił wszem i wobec, że dom jest nawiedzony przez duchy. Chodzi o willę Compton Bassett House, otoczoną pięknym ogrodem i zaopatrzoną nawet w hangar dla helikopterów. Rezydencja została właśnie sprzedana za 6,75 miliona funtów, a więc aż o 1,35 miliona mniej niż wynosiła kwota, za jaką Robbie Williams kupił ją w 2009 roku. Musiało mu się spieszyć! W przeciwieństwie do nabywców, którzy zapewne natknęli się na pewien wywiad, którego Robbie Williams udzielił w zeszłym roku. Skarżył się on na zjawy nawiedzające jego XVII-wieczny dom w Wiltshire.

NIE PRZEGAP: Silvio Berlusconi WRACA! Będzie prezydentem Włoch?

NIE PRZEGAP: 49-letnia Heidi Klum sfilmowana BEZ STANIKA ze sławnym raperem!

Sonda
Czy duchy istnieją?

Tak opowiadał w "The Mirror" i "The Sun" o swoich paranormalnych przejściach w Compton Bassett House: "Moja córka Teddy powiedziała do mnie: 'Ten pokój mnie przeraża, nie podoba mi się ten dom, a ja odpowiedziałem: 'Nie musisz tu spać, mnie ten dom też przeraża'. Kiedy w domu jest wiele rozpaczy, bólu i tragedii, wtedy to wszystko wsiąka w ściany i pozostawia po sobie energię, która pozostaje tam na wiele, wiele lat". Teraz Robbie Williams z rodziną mieszkają w Szwajcarii.

NIE PRZEGAP: Arcybiskup szczerze o szczepionkach! Powołał się na Jezusa

NIE PRZEGAP: Britney Spears pokazała GOŁĄ pupę! O staniku też zapomniała

Quiz. Kultowe cytaty i sceny z "Dnia Świra". Ten film zna każdy Polak

Pytanie 1 z 15
"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham. Jak tkwią te ch**e w tych j***nych autach" - mówi Miauczyński, po czym rozsypuje na podłogę...
Ale afera. Policja dorwała ducha w galerii w Warszawie. Ten człowiek nie żyje od roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE