Św. Mikołaj całuje swojego chłopaka. Ta reklama poczty chwyta za serce! [WIDEO]

2021-11-25 11:20
Wow! Św. Mikołaj całuje swojego chłopaka w najnowszej reklamie... poczty!
Autor: YOUTUBE/POCZTA NORWESKA Św. Mikołaj całuje swojego chłopaka w reklamie poczty

„Kiedy Harry poznał Świętego Mikołaja” - tak nazywa się świąteczna reklama, wypuszczona w tym tygodniu przez norweską pocztę (Posten Norge) z okazji 50. rocznicy legalizacji związków jednopłciowych w Norwegii. Klip ma już prawie pół miliona wyświetleń i jest określany, jako prawdopodobnie najpiękniejszy świąteczny spot reklamowy tego roku. Widzieliście go już?

Reklama trwa niecałe cztery minuty, a na jej pomysł wpadła poczta w Norwegii (Posten Norge). Wygląda to tak: Harry (w tej roli Kris Kringle), mężczyzna w średnim wieku, mimo że ma kochających przyjaciół i rodzinę, czuje się bardzo samotny. Przez lata nawiązuje coraz mocniejszą więź ze św. Mikołajem, który każdego roku odwiedza go w święta. Widzą się jednak tylko przez jeden dzień w roku, a przez kolejne 364 za sobą tęsknią. W końcu Harry pisze do niego list, w którym wyznaje: "Wszystko, czego chcę na święta, to Ty" (All I want for Christmas is you). Przychodzi kolejna Gwiazdka, ale tym razem prezenty, zamiast Mikołaja, dostarcza poczta. "Postanowiłem zorganizować pomoc, żebyśmy wreszcie mogli być razem" - mówi do Harry'ego jego miłość. Scena kończy się pocałunkiem. 

CZYTAJ TAKŻE: Rękopis Alberta Einsteina sprzedany. Rekordowe 11,6 mln euro za teorię względności!

Jak nie zwariować w święta w ciąży lub z małym dzieckiem?

Spot reklamowy, zdaniem wielu, ma szansę zostać najlepszą w tym roku reklamą świąteczną. Jak podkreśla szefowa marketingu norweskiej poczty, Monica Solberg, Posten Norge to "integracyjne miejsce pracy o wielkiej różnorodności, a tą wspaniałą historią miłosną chcieliśmy uczcić 50-lecie legalizacji związków jednopłciowych w Norwegii". Jak Wam się podoba reklama? 

CZYTAJ KONIECZNIE! Nie żyje najstarsza kobieta świata. Ostatnia, urodzona w XIX wieku!

Sonda
Kupiłeś/aś już prezenty na święta?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE