Włochy. Sześć osób ugodzonych nożami w rejonie dworca w Mediolanie

i

Autor: www.ansa.it Włochy. Sześć osób ugodzonych nożami w rejonie dworca w Mediolanie

Makabra w centrum miasta

Brutalny napad na dworcu. Kradli, a tym, którzy reagowali, zadawali ciosy

2023-03-06 21:22

Dramatyczny wieczór we Włoszech. Agencja informacyjna ANSA podaje, że w poniedziałek (6 marca) w rejonie głównego dworca kolejowego w Mediolanie sześć osób zostało ugodzonych nożami. Sprawców makabry było dwóch. "Zadawali ciosy nożem przechodniom, gdy ci reagowali na rabunek".

Do ataku doszło w dwóch punktach w rejonie stacji Milano Centrale na północy Włoch. Zgodnie z doniesieniami włoskiej agencji ANSA, sprawcami napaści było dwóch mężczyzn, którzy zadali ciosy nożem przechodniom, gdy ci reagowali na rabunek. Jeden ze sprawców został zatrzymany. Jednej z rannych osób udzielono pomocy medycznej na miejscu, a pięcioro rannych odwieziono do szpitala; jeden z nich jest w poważnym stanie.

Makabra we Włoszech. "Hiszpanka z urazem twarzy"

Agencja podaje szczegóły dotyczące rannych: 34-letnia Hiszpanka została znaleziona z urazem twarzy, 58-letnia obywatelka Salwadoru miała niewielką ranę na ręce, została opatrzona na miejscu.

Napad w Mediolanie. Kilka osób z ranami trafiło do szpitali

Wśród poszkodowanych są także: kobieta z raną kłutą na szyi, mężczyzna z poważną raną klatki piersiowej, 68-latek, ugodzony w ramię i pozostawiony na ziemi bez pomocy, który w wyniku uszkodzonej tętnicy stracił bardzo dużo krwi oraz 57-latek dźgnięty nożem w ramię. W tej chwili okoliczności napadu, do jakiego doszło we Włoszech nie są jasne. 

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem napadu?
Wyrok za 240 ciosów nożem
Nasi Partnerzy polecają