Szok! Najdroższa modelka ma siostrę. Uwierzysz, że to bliźniaczki?

i

Autor: Evan Agostini/Invision/AP; Richard Alvarez/Cover Images/East News

Mało kto o tym wiedział!

Szok! Najdroższa modelka ma siostrę. Uwierzysz, że to bliźniaczki?

2023-05-25 13:20

Tak wygląda siostra bliźniaczka Gisele Budnchen (42 l.)! Gwiazda pokazała światu swoją bliźniaczkę podczas imprezy charytatywnej Luz Alliance Gala w Miami. Jak wygląda Patricia (42 l.)? Trzeba przyznać, że trudno byłoby rozpoznać w niej siostrę bliźniaczkę sławnej modelki. Która ładniejsza?

Gisele Bundchen ma siostrę bliźniaczkę! Patricia jest jednak mało podobna do sławnej siostry

Chociaż Gisele Bundchen szczyt sławy ma już za sobą, nadal jest jedną z najbardziej znanych modelek na świecie, a przez wiele lat była także najlepiej zarabiającą wśród nich. Brazylijska gwiazda jest wzorcem urody dla milionów kobiet. Wiele z nich marzyło, by stać się choć na chwilę siostrą bliźniaczką Gisele. Jak się okazuje, na świecie jest pewna kobieta, która naprawdę jest bliźniaczką modelki! Gisele Bundchen pochwaliła się siostrą podczas imprezy charytatywnej Luz Alliance Gala w Miami. Jak wygląda Patricia (42 l.)? Trzeba przyznać, że trudno byłoby rozpoznać w niej siostrę bliźniaczkę sławnej modelki, a przyczyną tego jest zapewne fakt, iż kobiety są bliźniaczkami dwujajowymi. Patricia pracuje w Brazylii jako managerka sławnej siostry. Gisele ma też cztery inne siostry! To Raquel (48 l.), Graziela (46 l.), Gabriela (40 l.) i Rafaela (34 l.).

Gisele Bündchen. Zarobki, rodzina, rozwód

Gisele Bündchen przez 15 lat była najlepiej opłacaną modelką na świecie. Zarabiała około 30 milionów dolarów rocznie, została zdetronizowana dopiero w 2017 roku przez Kendall Jenner. Na modellingową emeryturę odeszła w wieku 34 lat. Ślub z Tomem Bradym Gisele wzięła w 2009 roku. W tym samym roku w grudniu modelka urodziła swoje pierwsze dziecko, 13-letniego dziś Benjamina, a w 2012 roku 10-letnią dziś Vivian Lake. Jesienią 2022 roku zaczęto plotkować o kryzysie w ich związku, potem para potwierdziła, że się rozwodzi.

Sonda
Kto podoba ci się bardziej, Gisele czy jej siostra?

Typowe teksty rodzeństwa - czy potrafisz je dokonczyć?

Pytanie 1 z 11
'Spadaj!' wtedy rodzeństwo odpowiada:
Jakie są objawy ciąży bliźniaczej?