Ojciec podpalił swoją 4-letnią córkę. Dziewczynka jest w stanie krytycznym

i

Autor: Shutterstock Ojciec podpalił swoją 4-letnią córkę. Dziewczynka jest w stanie krytycznym

Potworna tragedia

Szok! Pijany ojciec podpalił swoją 4-letnią córkę. Chciał "ukarać" jej matkę

2022-10-11 13:49

35-letni mieszkaniec wioski Kocha Barnag w Indiach został aresztowany po tym, jak podpalił swoją 4-letnią córeczkę. Krzyk dziewczynki usłyszeli sąsiedzi. I to właśnie oni wezwali na miejsce pomoc. Dziecko jest w stanie krytycznym, ma poparzone 80 procent powierzchni ciała. Jej ojciec chciał się w ten sposób zemścić na jej matce. Szczegóły są wstrząsające.

Rodzina mieszkała w niewielkiej wiosce Kocha Barnag położonej w dystrykcie Lohardaga w Indiach. Do tragedii doszło tam w miniony weekend. Jak informuje "Times of India", niejaki Sanju Turi (35 l.) był pod wpływem alkoholu, gdy wdał się w kłótnię ze swoją 30-letnią żoną. Podejrzewał, że kobieta z kimś go zdradza. W pewnym momencie rzucił się na nią z nożem, ale ona zdążyła uciec do drugiego pokoju, w którym się zamknęła. Wtedy 35-latek całą uwagę skierował na swoją 4-letnią córeczkę Somari Kumarii.

Indie. Chciał ukarać żonę, podpalił własną córkę

Jak podała lokalna policja, sprawca oblał dziecko naftą, po czym podpalił. Zrobił to, by zmusić żonę do wyjścia z pokoju. Krzyki dziewczynki usłyszeli sąsiedzi. To właśnie oni przybiegli dziecku z pomocą. Zaczęli gasić płomienie kocami, po czym zabrali małą do szpitala. Na miejscu okazało się, że stan dziecka jest krytyczny. Dr Sudama Prasad, który opiekował się 4-latką powiedział, że "ofiara trafiła do lecznicy mając oparzenia na 80 procentach powierzchni ciała". Została skierowana do placówki, która specjalizuje się w leczeniu oparzeń. Funkcjonariusz policji Lohardaga poinformował natomiast, że mężczyzna został aresztowany i oskarżony o próbę zabójstwa. 

Sonda
Czy spotkaliście się ze zjawiskiem przemocy domowej?
Mąż i ojciec podpalił dom swojej rodziny
Nasi Partnerzy polecają