Gwyneth Paltrow

i

Autor: AP(3)

Gorące wyznania!

Szokujące wyznania gwiazdy! Tacy są w łóżku Brad Pitt i Ben Affleck

2023-05-09 11:40

Wielka gwiazda wyznaje prawdę o tym, jacy są w łóżku dwaj gwiazdorzy Hollywood! Gwyneth Paltrow dała się namówić prowadzącej podcast "Call Her Daddy" na zwierzenia o seksie. Prowadząca zadawała pytania bez ogródek, a Gwyneth odpowiadała niby nigdy nic! Wspominała seks z Bradem Pittem i Benem Affleckiem. Padły szczere słowa!

Gwyneth Paltrow ujawnia, jakimi kochankami byli Brad Pitt i Ben Affleck! Wskazała wyraźnie na jednego z nich

Tak gorących wyznań przed kamerą dawno nie było! Wielka gwiazda filmowa opowiedziała przed kamerą o tym, jacy są w łóżku dwaj sławni aktorzy! Chodzi o Gwyneth Paltrow. Aktorka została niedawno zaproszona do podcastu "Call Her Daddy". Prowadząca nie zamierzała poprzestać na grzecznym dopytywaniu o role i bez ogródek przeszła do pytań o seks i miłość. Spytała o Brada Pitta i Bena Afflecka, z którymi aktorka spotykała się kolejno w latach 90. - najpierw z Pittem, ao do 2000 roku z Affleckiem, obecnym mężem Jennifer Lopez. Kto lepiej całował? Na to pytanie Gwyneth odrzekła, że obaj byli w całowaniu tak samo dobrzy. A w łóżku?

"Ben był technicznie doskonały". Aktorka wychwala męża J. Lo!

"Trudno mi na to pytanie odpowiedzieć, bo z Bradem mieliśmy doskonałą chemię, byliśmy bardzo zakochani, jednak to Ben był technicznie doskonały" - wypaliła Gwyneth. Potem nieco złagodziła wymowę tej odpowiedzi, przyznającej palmę pierwszeństwa Affleckowi. Podczas gry w "poślubić, zabić czy iść do łóżka" miała przyporządkować do tych trzech słów byłych partnerów z eks mężem Chrisem Martinem włącznie. Na ślubnym kobiercu Gwyneth chciałaby zatem wylądować ponownie z wokalistą Coldplay, gdyby miała kogoś zabić, wybrałaby Afflecka, a do łóżka jednak poszłaby z Bradem!

Sonda
Jaki jest twój ulubiony film z Gwyneth Paltrow?

QUIZ. Czy znasz piosenki z czołówek polskich seriali? 10/10 dla prawdziwych fanatyków!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. "Życie, życie jest..."
Monika Miller szczerze o seksie: Nigdy nie zgodzę się na sado-maso ani trójkąt!
Nasi Partnerzy polecają