Władimir Putin

i

Autor: pixabay.com Władimir Putin

Wojna na Ukrainie

Tajemniczy list na grobie rodziców Putina! "Grozi wysadzeniem całej szkoły"

2022-10-03 8:30

Na grobie rodziców Władimira Putina pojawił się tajemniczy list! "Drodzy rodzice! Państwa syn zachowuje się skandalicznie!" - głosi jego początek, tak jakby ktoś zwracał się do zmarłych o przemówienie dyktatorowi do rozumu. Kto umieścił list na grobie rodziców Putina?

Na grobie rodziców Władimira Putina pojawił się list! Autor pisał o wysadzeniu szkoły

Patrząc na to, co robi i co mówi Władimir Putin nie sposób nie zastanowić się nad tym, skąd wziął się taki człowiek, jak mogło nagromadzić się w nim aż tyle zła i jak może spokojnie spać. Na pewno wielu ludzi myśli o tym, jak przebiegało wychowanie przyszłego dyktatora i w jaki sposób kształtuje się taki charakter. Czy można winić za to wszystko jego rodziców? Tym tropem najwyraźniej poszli autorzy tajemniczego listu, który pojawił się na grobie rodziców Władimira Putina na cmentarzu Serafinowskim w Sankt Petersburgu. Oto, co napisano odręcznie czerwonym mazakiem na kartce papieru: "Drodzy rodzice! Państwa syn zachowuje się skandalicznie! Opuszcza lekcje historii, bije się z kolegami z klasy i grozi wysadzeniem całej szkoły! Zróbcie coś!". Jak widać, list został napisany w formie uwagi w dzienniczku, którą nauczyciel niesfornego ucznia wpisuje z myślą o tym, by przeczytali ją jego rodzice. Putin został w ten sposób porównany do dziecka, które jest agresywnym nieukiem i przeszkadza innym uczniom w szkole.

Partia Umarłych przyznaje się do autorstwa listu na grobie rodziców Putina. "Dziś rano niezidentyfikowana grupa osób zaapelowała do rodziców pewnego chłopca"

Dobre porównanie? A może mieszanie w to zmarłych to przesada? W każdym razie wiadomo już, kto jest autorem tego liściku. List na grobie rodziców Putina zostawiła grupa opozycyjnych aktywistów z tak zwanej Partii Umarłych. Oto, jak przyznali się do autorstwa "uwagi z dzienniczka": "Dziś rano niezidentyfikowana grupa osób zaapelowała do rodziców pewnego chłopca o podjęcie działań wychowawczych wobec ich syna. Apel został zostawiony na cmentarzu Serafinowskim w Sankt Petersburgu" - cytuje Biełsat.

Sonda
Kiedy skończy się wojna na Ukrainie?

Gdzie są pochowani znani Polacy?

Pytanie 1 z 15
Na którym cmentarzu pochowano Andrzeja Wajdę?
Express Biedrzyckiej - Rosjanie planują cyberatak na Polskę?! Gen. Drewniak o możliwych konsekwencjach