To była zemsta na królowej Elżbiecie II. Ujawniono, co zrobił książę

2021-06-22 6:15
Królowa Elżbieta II wybrała się na Royal Ascot
Autor: Rex Features/East News Królowa Elżbieta II wybrała się na Royal Ascot

Królowa Elżbieta II doczekała się zemsty ze strony własnego wnuka?! Tak twierdzą źródła zbliżone do brytyjskiej rodziny królewskiej, które cytuje "The Sun". Według brytyjskich dziennikarzy książę Harry wpadł we wściekłość z powodu surowej decyzji królowej Elżbiety II, która odebrała mu jego ukochane tytuły wojskowe. Postanowił zrobić coś, co może być punktem zwrotnym w dziejach brytyjskiej monarchii i czymś, co zmieni ją na zawsze. Według źródła zbliżonego do brytyjskiej rodziny królewskiej decyzja księcia była bardzo emocjonalna i nieprzemyślana!

Książę Harry i Meghan Markle nie oszczędzali w ostatnich szokujących wywiadach brytyjskiej rodziny królewskiej! A podczas pamiętnej rozmowy z Oprah Winfrey oskarżyli brytyjską rodzinę królewską m.in. o rasizm i uwięzienie Meghan w pałacu. Potem w innym wywiadzie, również z udziałem Oprah i poświęconemu zdrowiu psychicznemu pośrednio oskarżył Elżbietę II o bycie złą matką dla księcia Karola, a księcia Karola o bycie złym ojcem. Czemu książę Harry aż tak ostro zaatakował brytyjską monarchinię, a zarazem swoją babcię? "The Sun" twierdzi, że zna powód! Według brytyjskich dziennikarzy książę Harry wpadł we wściekłość z powodu surowej decyzji królowej Elżbiety II, która odebrała mu jego ukochane tytuły wojskowe.

NIE PRZEGAP: Wróżka zobaczyła przyszłość rodziny królewskiej! Złamane serca i nowy król!

Harry i Meghan ubiegali się o przedłużenie okresu przejściowego w odchodzeniu od obowiązków w rodzinie królewskiej i próbowali zachować część przywilejów, w tym tytuły książęce, a w przypadku Harry'ego trzy honorowe tytuły wojskowe: Captain General of the Royal Marines, Air Force Commandant of the Royal Air Force Bas Honington, Commodore-in-Chief of the Royal Navy’s Small Ships and Diving Operations. Jednak królowa wszystkie je odebrała. Według "The Sun" gdy książę Harry dowiedział się o tym, podjął decyzję o udzieleniu Oprah Winfrey prywatnego wywiadu, a podjęcie tej decyzji zajęło mu mniej niż 24 godziny.

NIE PRZEGAP: Dzieci z domu dziecka spłonęły żywcem w busie. Potworny krzyk bólu na drodze numer 65

NIE PRZEGAP: Będzie rozwód w pałacu? Tajemnicze zniknięcie księżniczki Monako!

Książę Filip nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE