Władimir Putin, bomba

i

Autor: Shutterstock, AP Władimir Putin, bomba

Wojna na Ukrainie

Urodziny Putina już 7 października! Dyktator skończy 70 lat. Co planuje Putin?

2022-10-05 11:10

Władimir Putin już w najbliższy piątek, 7 października skończy 70 lat. Okrągłe urodziny może świętować w bunkrze atomowym na Uralu razem z Aliną Kabajewą i najbliższymi współpracownikami. Czy rosyjski dyktator ma jakiś szczególny plan na swoje 70-te urodziny? Czy to będzie również ważna data w dziejach wojny na Ukrainie?

Urodziny Władimira Putina już 7 października! Rosyjski prezydent kończy 70 lat. Czy wtedy stanie się coś ważnego?

Władimir Putin 7 października skończy równo siedemdziesiąt lat. Okrągłe urodziny rosyjskiego dyktatora mogą budzić niepokój. Czy rosyjski dyktator ma jakiś szczególny plan na swoje 70-te urodziny? Czy to będzie również ważna data w dziejach wojny na Ukrainie? W mediach społecznościowych można znaleźć różne komentarze na ten temat. Jedni nawołują do "zrobienia Putinowi prezentu" i dołączenia do którejś ze zbiórek pieniędzy na rzecz walczącej Ukrainy, inni uważają, że aneksje czterech okupowanych obwodów Ukrainy to prezent, który Putin zrobił sam sobie z okazji 70-tych urodzin. Inni obawiają się, że 7 października może wydarzyć się coś złego, co Putin planuje właśnie z okazji swojego święta.

Władimir Putin spędzi urodziny schowany w bunkrze atomowym? Poprzednio wybierał hokeja, wódkę i polowanie

Gdzie Władimir Putin spędzi swoje 70-te urodziny? Możliwe, że w bunkrze na Uralu razem z Aliną Kabajewą i najbliższymi współpracownikami. General SVR podaje, że dyktator ostrzegł rodzinę, by była gotowa na ewakuację do takiego przeciwatomowego schronienia. Jak Putin spędzał swoje poprzednie urodziny? Przypomina to właśnie "Moscow Times". Podobno Władimir Putin co prawda spędzał zazwyczaj dzień swoich urodzin w pracy, ale wieczorami pozwalał sobie chociażby na grę w hokeja z zawodowymi sportowcami czy wieczór przy wódce z innymi liderami państw, na przykład Chin. Niekiedy ruszał na Syberię, by polować, jeździć na koniu i pozować do zdjęć wystylizowany na trapera. Co będzie w tym roku? Dowiemy się tego już za dwa dni.

Sonda
Czy znasz kogoś, kto popiera działania Putina?

Wiek gwiazd: W którym roku urodziły się TE gwiazdy?

Pytanie 1 z 9
Jennifer Lopez
Express Biedrzyckiej - Bronisław Komorowski: Putin marzy o tym, by UE się rozpadła

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki