Wojna gwiazd o Kanye Westa! Kim Kardashian rzuca wyzwanie Irinie Shayk

2021-06-10 15:05 Zofia Dąbrowska
Irina przed lustrem się wygina
Autor: INSTAGRAM Irina przed lustrem się wygina

Kim Kardashian i Irina Shayk zwarły się w boju o Kanye Westa! Chociaż parę miesięcy temu Kim Kardashian złożyła pozew rozwodowy, to najwyraźniej nie składa broni. To już drugi raz, kiedy dała swemu prawie byłemu mężowi wyraźny sygnał, że jest gotowa dać mu kolejną szansę. Tymczasem do boju ruszyła już Irina Shayk. Wcześniej plotkowano o romansie rosyjskiej top modelki z raperem, teraz potwierdziły się one. Opublikowano zdjęcia z romantycznego wypadu Kanye Westa i Iriny Shayk do Francji. A Kim wytacza naprawdę ciężkie działa! Która z piękności wygra?

Dopiero co Kim Kardashian złożyła pozew rozwodowy i z powodu "różnic nie do pogodzenia" chce ostatecznego rozstania z mężem Kanye Westem. Jednak bardzo szybko okazało się, że nie jest on jej jeszcze obojętny. Najpierw Kim Kardashian nieoczekiwanie pokazała się w butach zaprojektowanych przez Kanye Westa, a potem zamieściła na swoim Instagramie zaskakujacy wpis. Z okazji urodzin Kanye Westa wrzuciła do sieci stare rodzinne zdjęcie przedstawiające ją samą, Kanye i ich dzieci, a podpisała je: "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, będę Cię kochać do końca życia!". Co za wyznanie! Najwyraźniej Kim chce jeszcze zawalczyć o swoje małżeństwo.

NIE PRZEGAP: Mąż ją zdradził. Zabiła go i usmażyła jego penisa na oleju sojowym!

Jednak do boju ruszyła już Irina Shayk. Wcześniej plotkowano o romansie rosyjskiej top modelki z raperem, teraz potwierdziły się one. Opublikowano zdjęcia z romantycznego wypadu Kanye Westa i Iriny Shayk do Francji. Podobno rosyjska piękność i raper są sobą zafascynowani, a ich znajomość to coś więcej niż przelotny romans. Czy wyznania Kim wygrają z wdziękami królowej wybiegów?! Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń. Kim i Kanye pobrali się w 2014 roku. Mają dwie córki North (8 l.), Chicago (3 l.) i dwóch synów o imionach Psalm (2 l.) i Saint (5 l.).

NIE PRZEGAP: Królowa Elżbieta II wyrzucona z uczelni. Skandal w rodzinie królewskiej!

Tak bardzo spieszył się na randkę, że stracił prawo jazdy
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze