Wycięli 20-latce dziecko z brzucha żywcem! Para morderców aresztowana

i

Autor: Archiwum policji Wycięli 20-latce dziecko z brzucha żywcem! Para morderców aresztowana

Potworna zbrodnia

Wycięli 20-latce dziecko z brzucha żywcem! Para morderców aresztowana

2022-12-07 14:14

Potworny mord popełniony na kobiecie w zaawansowanej ciąży! Para zwyrodnialców zwabiła ciężarną 20-latkę obietnicą oddania jej ubranek dla dziecka. Rosa Isela Castro Vazquez (+20 l.) uwierzyła im i umówiła się z nimi na spotkanie na lotnisku. To, co działo się potem, to prawdziwy horror.

Nie mogli mieć dzieci, więc porwali ciężarną i wycięli jej dziecko z brzucha. 20-latka nie żyje, dziewczynka ocalała

Czy ci zwyrodnialcy inspirowali się niemal identycznymi historiami, o których od czasu do czasu rozpisują się amerykańskie media? To już niestety kolejna tego typu przerażająca zbrodnia. Doszło do niej w Meksyku. Ciężarna Rosa Isela Castro Vazquez (+20 l.) szperała w mediach społecznościowych w poszukiwaniu tanich lub darmowych ubranek dla dziecka, które niebawem miała urodzić. Zgłosiła się do niej pewna kobieta. Veronica N. twierdziła, że ma pełno ubranek, które może przekazać za darmo, jednak warunkiem jest to, by Rosa przyjechała do niej do domu. Przyszła mama przystała na to - na swoją zgubę. Jak pokazało potem nagranie monitoringu, 20-latka przybyła na lotnisko w rejonie Medellin de Bravo. Tam czekała na nią jej przyszła morderczyni. Veronica N. rozglądała się nerwowo dookoła, a potem Rosa wsiadła razem z nią do samochodu. Wtedy po raz ostatni widziano ją żywą. To, co działo się potem, to prawdziwy horror. Poznana w internecie kobieta wraz z partnerem Gonzalo N. rozpruli brzuch kobiety, by wykraść jej dziecko. Rosa tego nie przeżyła, jej ciało zostało porzucone gdzieś na terenie miasta. Dziecko cudem ocalało. Dziewczynka została odnaleziona przez policję w domu morderców. Zeznali, że dopuścili się tego czynu, ponieważ sami nie mogli mieć dzieci.

Dziecko wycięte z brzucha matki. To już kolejna taka makabryczna historia

Tego typu historie wydarzają się raz na jakiś czas, możliwe więc, że jedni zabójcy inspirują się drugimi. Dwa lata temu niejaka Taylor Morton z Teksasu przybiegła do szpitala w New Boston z noworodkiem i powiedziała lekarzom, że właśnie urodziła, ale jej dziecko nie oddycha. Okazało się jednak, że kobieta wycięła to dziecko z brzucha przyjaciółki. Zarówno matka, jak i dziecko nie przeżyły. Niedawno za takie samo przestępstwo skazano w USA na karę śmierci 29-letnią Taylor Rene Parker, także z Teksasu. Kobieta zamordowała 21-letnią znajomą i jej córeczkę, którą wycięła jej z brzucha, gdy matka była w 35. tygodniu ciąży.

Sonda
Ile dzieci masz lub chcesz mieć?

Co wiesz o badaniach w ciąży?

Pytanie 1 z 13
Badania morfologiczne krwi wykonuje się po to, aby:
Nie wiedziała, że jest w ciąży. Kobiecie grozi surowa kara.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany