Yeti uwieczniony na filmie! To nagranie zmieni wszystko?

2021-07-26 13:40
Yeti uwieczniony na filmie!
Autor: Rocky Mountain Sasquatch Organization/Youtube Yeti uwieczniony na filmie!

Wielka burza wybuchła wokół nowego filmu, na którym rzekomo uchwycono yeti! Czy to naprawdę tak poszukiwany przez ludzkość włochacz, a może tylko żartowniś owinięty brązowym futerkiem i zażywający kąpieli w rzece Cass w amerykańskim stanie Michigan?! Eksperci są podzieleni. Zobacz sam te szokujące zdjęcia z USA! Zmienią wszystko czy zostaną wyśmiane?

Czy yeti istnieje? Czy to prawdziwe zwierzę, a raczej zwierzoczłek, który ukrywa się przed naszym wzrokiem i przed światem nauki w dzikich ostępach, a może to tylko legenda? Te pytania ludzie zadają sobie od dawien dawna. W niektórych częściach świata, na przykład w Himalajach, istnienie Człowieka Śniegu wciąż bywa uznawane za oczywistą oczywistość, choć dla części mieszkańców w XXI wieku to już tylko bajki dla żądnych sensacji turystów. Swojego yeti mają też Stany Zjednoczone. Stwór jest tam nazywany Sasquatch. Raz na jakiś czas w sieci pojawiają się zdjęcia i nagrania mające przedstawiać spotkanie z Sasquatchem. Zazwyczaj były one bardzo niewyraźne, ale to najnowsze pochodzące ze stanu Michigan robi wrażenie przynajmniej względnie dobrą jakością. I faktycznie, widać na nim coś zdumiewającego!

NIE PRZEGAP: Obowiązkowe szczepienia na koronawirusa! Ustawa przegłosowana w nocy

NIE PRZEGAP: Lady Gaga prawie naga! Ubrała się w łańcuchy

Co to może być? Dwunożna, brązowa postać przekracza rzekę Cass w dzikim górskim terenie. Czy to dorodny człowiek przykryty strojem przeciwko komarom, jak twierdzi część internautów? A może to goryl, który uciekł z zoo? A może... Sasquatch?! Nagranie zostało już odtworzone ponad 600 tysięcy razy i wywołało wielką dyskusję o yeti. Specjaliści z The Rocky Mountain Sasquatch Organization (RSMO) przebadali film i też nie są co do niego zgodni. Dowód na istnienie yeti czy dobry żart? Zdecyduj sam!

NIE PRZEGAP: Zemsta królowej Elżbiety II na księciu? Tron może być stracony

NIE PRZEGAP: Britney Spears pokazała NAGIE piersi! Szok na Instagramie

Express Biedrzyckiej - Ryszard Czarnecki: Tusk jest jak Yeti w Himalajach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE