Zarobi miliony na romansie z Kanye Westem! Julia Fox nie płacze po raperze

i

Autor: Charles Sykes / Invision / AP/ Super Express Zarobi miliony na romansie z Kanye Westem! Julia Fox nie płacze po raperze

Zarobi MILIONY na romansie z Kanye Westem! Julia Fox nie płacze po raperze

2022-02-16 10:40

Skandalizujący romans, rozstanie z hukiem, a teraz... bajeczne zarobki! Była już kochanka Kanye Westa (45 l.) nie może narzekać. Chociaż raper potężnie upokorzył Julię Fox (341 l.), publicznie błagając żonę, by do niego wróciła, to na otarcie łez zostanie pięknej Julii ogólnoświatowa sława i kosmiczne zarobki. Było warto?

Jeszcze dwa miesiące temu prawie nikt nie wiedział o istnieniu Julii Fox (31 l.). Trzecioligowa aktorka i była pracownica salonu sado-maso była tylko jedną z wielu piękności szukających szczęścia na obrzeżach showbiznesu. Ale los zetknął Julię z najbogatszym i najsławniejszym raperem świata. Gdy nagłośniono ich romans, Julia Fox znalazła się na pierwszych stronach gazet. Kanye West z upodobaniem pokazywał się publicznie z 31-latką, a złośliwym komentarzom nie było końca. Bo nie sposób było nie zauważyć uderzającego podobieństwa Julii do Kim Kardashian, która postanowiła rozwieść się z niestabilnym emocjonalnie raperem. Julia nawet podobnie się stylizowała. Plotkowano, że Kanye chce tylko wzbudzić zazdrość w prawie byłej żonie i że tak naprawdę nie interesuje się Julią, a jedynie używa jej do swojego celu. I faktycznie... Kanye zaczął publicznie opowiadać, że "chciałby, aby żona była z nim tutaj", wysłał jej nawet samochód z paką pełną róż. Podobno Julia z płaczem uciekła na lotnisko... Ale na otarcie łez zostanie jej ogólnoświatowa sława i kosmiczne zarobki. Według "Daily Mail" była kochanka rapera może teraz liczyć na 100 tys dolarów za przyjście na imprezę i 50 tys. dolarów za jednego posta reklamowego na Instagramie, zaś jej popularność w Google wzrosła aż o sto procent!

NIE PRZEGAP: Chce mieć największą PUPĘ na świecie! Osłupiejesz na jej widok

NIE PRZEGAP: Dramat 19-latki z OGROMNYM biustem! "Moje piersi nie przestają rosnąć"

Sonda
Czy obserwujesz na Instagramie kogoś z klanu Kardashianów?

Julia Fox urodziła się w USA, ma włoskie korzenie po matce. Zaczynała jako projektantka ubrań, pracownica sklepu z butami, a nawet pracownica salonu sado-maso. Julia wystąpiła w kilku filmach, jej największy sukces to gra u boku Adama Sandlera w filmie "Uncut Gems" z 2019 roku. Ma rocznego syna, z mężem rozwiodła się po trzech latach małżeństwa. Kanye od 2014 roku był mężem Kim Kardashian, Kim złożyła pozew rozwodowy w lutym. Mają dwie córki North (9 l.), Chicago (4 l.) i dwóch synów o imionach Psalm (3 l.) i Saint (6 l.).

NIE PRZEGAP: Odnaleźli zaginione dziecko po trzech latach! 7-latka ukryta w schowku pod schodami

NIE PRZEGAP: Brytyjski książę zapłaci 64 MILIONY! UGODA w sprawie seksafery

QUIZ. Jedzenie z podtekstem seksualnym - potrawy i produkty, które się kojarzą...

Pytanie 1 z 16
Kuszące i słodkie CYCKI MURZYNKI to:
Wesele marzeń 2022