Zastrzelił ją na oczach narzeczonego! Poszło o PSIĄ KUPĘ

2020-11-19 12:00 zw

Jest akt oskarżenia w sprawie szokującego mordu w Denver! Michael Close (36 l.) miał dość robiącego kupy psa, którego sąsiedzi wyprowadzali pod jego okna. W czerwcu tego roku otworzył okno, wystawił na zewnątrz swój automatyczny karabin i wystrzelił z niego 27 serii. Zabił właścicielkę psa, jej partnera ranił.

- Wytresujesz wreszcie tego psa, czy będziesz tylko do niego jęczał?! - krzyczał z okna Michael Close (36 l.) z Denver w Kolorado, zanim urządził wielką strzelaninę. Mężczyzna miał powyżej uszu sąsiadów, którzy pod jego oknami wyprowadzali na spacer swojego psa, a ten regularnie załatwiał się tam. Słysząc krzyki wściekłego sąsiada, Darian Simon (27 l.) zaczął się schylać, by posprzątać po psie. Ale było już za późno.

Michael Close wystawił za okno swój karabin automatyczny AK-47 i zaczął strzelać. Oddał aż 27 serii! Darian Simon został ranny w nogi, ale przeżył. Na spacerze towarzyszyła im jednak partnerka Isabella Thallas (+21 l.) i ona nie miała tyle szczęścia. Zginęła na miejscu. Sprawca został aresztowany. Okazało się, że w jego mieszkaniu jest zapas kokainy i alkoholu, a mężczyzna zmagał się z uzależnieniami i problemami psychicznymi. Usłyszał 15 zarzutów, w tym morderstwa. Proces odbywa się przed sądem w Denver, we wtorek odbyły się wstępne przesłuchania.

Posprzątaj po swoim psie - Park Miejski w Szczecinku
Najnowsze