Złapała nóż i odcięła mu przyrodzenie! 36-latka miała ważny powód

i

Autor: derneuemann / CC0 / pixabay.com Złapała nóż i odcięła mu przyrodzenie! 36-latka miała ważny powód

Dramat w Indiach

Złapała nóż i odcięła mu przyrodzenie! 36-latka miała ważny powód

2022-08-19 16:06

36-letnia kobieta w brutalny sposób potraktowała swojego partnera. Złapała za kuchenny nóż i pozbawiła mężczyznę genitaliów. Kobieta miała jednak ważny powód i jak twierdzi - "nie żałuje tego, co zrobiła".

Do dramatycznych scen doszło w minioną środę, 17 sierpnia w Indiach, w miejscowości Lakhimpur Kheri w stanie Uttar Pradesh. 36-latka wróciła z pracy do domu i jej oczom ukazał się szokujący widok. Jej partner usiłował zgwałcić jej 14-letnią córkę. Zaskoczona całą sytuacją kobieta, widząc, że jej córce dzieje się krzywda dosłownie wpadła w szał. Mężczyzna próbował się bronić, miał ją nawet kilkakrotnie uderzyć w twarz. Rozwścieczona kobieta pobiegła więc do kuchni, złapała nóż i zadała mężczyźnie ciosy poniżej brzucha, pozbawiając go genitaliów.

Czytaj też: Śmierć na plaży. Parasol plażowy wbił się kobiecie w klatkę piersiową

Ciąg dalszy pod wideo

Wałbrzych. Udusił kobietę penisem

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, którą wezwali sąsiedzi zaniepokojeni hałasem dobiegającym z mieszkania kobiety.

Kobieta mieszkała z 32-letnim mężczyzną od dwóch lat, po rozstaniu z mężem alkoholikiem. Nie spodziewała się jednak, że jej nowy partner dopuści się tak obrzydliwej rzeczy jak próba gwałtu na jej córce. Jak stwierdziła, nie żałuje swojego czynu.

- Na szczęście w samą porę wróciłam do domu i złapałam go na gorącym uczynku - mówi 36-latka w rozmowie z lokalnymi mediami. - Nie żałuję tego, co zrobiłam.

32-latek trafił do szpitala. Jego stan jest określany jako krytyczny. Mężczyzna prawdopodobnie zostanie wpisany do oficjalnego rejestru przestępców seksualnych i odpowie za swój czyn. Nie wiadomo czy kobiecie, która broniła córkę przed gwałcicielem, zostaną postawione zarzuty.

Czytaj też: Szok! Tornado z OGNIA szalało w Kalifornii. Mocne WIDEO

Sonda
Jaka kara za zgwałcenie 14-latki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE