Dyrektorka luksusowej szkoły zamordowana. Razem z nią mąż i 7-letnia córka. Ich zwłoki znaleziono w szkole

i

Autor: Shutterstock; Twitter Dyrektorka luksusowej szkoły zamordowana. Razem z nią mąż i 7-letnia córka. Ich zwłoki znaleziono w szkole

Potworne ustalenia śledczych

Zwłoki dyrektorki elitarnej szkoły leżały obok męża i córki. Przed śmiercią dzwoniła po pomoc

2023-02-07 14:53

Wracamy do wstrząsającej sprawy śmierci 45-letniej Emmy Pattison, szefowej prestiżowego angielskiego Epsom College, której ciało znaleziono na terenie szkoły w niedzielę w nocy. Obok niej leżały zwłoki jej męża i ich 7-letniej córki. Śledczy już wiedzą, co się wydarzyło. Krótko przed śmiercią kobieta zadzwoniła do kogoś z rodziny. Kiedy przyjechał, wszyscy byli już martwi. Wiadomo, kto ich zabił.

Trudno uwierzyć w to, co wydarzyło się w miniony weekend w Wielkiej Brytanii. W niedzielę (5 lutego) na terenie elitarnego Epsom College, w którym czesne za rok kosztuje ponad 42 tys. funtów (ponad 220 tys. zł), znaleziono zwłoki dyrektorki szkoły, 45-letniej Emmy Pattison, jej 39-letniego męża, George'a i ich 7-letniej córki Lettie. Emma została szefową szkoły we wrześniu ubiegłego roku - była pierwszą kobietą na tym stanowisku, a współpracownicy i rodzice uczniów opisywali ją jako pełną energii, świeżego spojrzenia, wspaniałą nauczycielkę i charyzmatyczną liderkę. Dramat rozegrał się w nocy z soboty na niedzielę, we wtorek (7 lutego) natomiast do mediów trafiły ustalenia śledczych. Są przerażające.

Emma Pattison zadzwoniła do krewnego. Przyjechał za późno

Jak informuje BBC, policja uważa, że 39-letni George Pattison, który miał pozwolenie na broń, najpierw zastrzelił swoją żonę, a potem małą Lettie. Po wszystkim odebrał sobie życie. "W sobotę późnym wieczorem Emma Pattison zadzwoniła do członka rodziny. Zanim na miejsce przybył krewny, cała trójka już nie żyła. Dochodzenie w tej sprawie trwa. Ustalamy pełną chronologię i motyw wydarzeń" - informuje policja. Jak podaje serwis, śledczy z Surrey potwierdzili, że na miejscu zdarzenia znaleziono broń palną zarejestrowaną na 39-letniego księgowego. 

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy kara za zabicie dziecka powinna być wyższa niż za zabicie dorosłego?
Zabił swoją partnerkę

Pobicia, gwałty, zastraszanie... W naszym bliskim otoczeniu ktoś może przeżywać PIEKŁO!

Jak reagować, żeby nie zaszkodzić? POSŁUCHAJ rozmowy z policyjnym ekspertem.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają