Żywy Ken został Barbie i ROZEBRAŁ się!

2020-08-04 14:20 zw
Rodrigo Alves
Autor: Instagram Rodrigo Alves

Najsłynniejszy fan operacji plastycznych znów szokuje! Jessica Alves (37 l.), bo tak teraz nazywa się były Żywy Ken, urządziła sobie pierwszą po zmianie płci rozbieraną sesję. Na operacje wydała już 2,5 miliona złotych. Musisz ją zobaczyć!

Żywy Ken zmienia płeć - ta informacja pół roku temu wstrząsnęła showbiznesem. Rodrigo Alves, Hiszpan znany z zamiłowania do operacji plastycznych, postanowił zostać kobietą. Chociaż wcześniej wydał miliony na sztuczne mięśnie brzucha czy uczynienie swojej szczęki bardziej męską, tym razem postanowił iść w zupełnie odwrotnym kierunku. Jak postanowił, tak zrobił i w styczniu pokazał się światu jako Jessica.

https://www.instagram.com/p/CDYXNRxl8x3/

W ten sposób Żywy Ken stał się Żywą Barbie. Nie brak mu teraz ani długich blond włosów, ani ostrego makijażu, ani butów na niebotycznym obcasie. Rzecz jasna Ken dorobił sobie także biust i pośladki i od tamtej pory rosną one w oczach. Efekty można zobaczyć na najnowszych zdjęciach udostępnionych przez świeżo upieczoną Jessicę na Instagramie. Ciekawe, w kogo następnym razem przemieni się ta zdumiewająca gwiazda?!

Powiększanie piersi metodą Radiage

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze