#GłodniCelebracji, czyli urodzinowa kampania Maczfit

2022-05-18 18:10
Maczfit
Autor: Materiały prasowe Maczfit

Maczfit obchodzi 7. urodziny i zachęca do wspólnej celebracji, przypominając, że każdy dzień może być ku temu świetną okazją! A jak robią to znani i lubiani? Ambasadorzy marki, a wśród nich Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Agata Sieramska oraz Agnieszka Kobus-Zawojska opowiadają o tym, co dla nich oznacza celebrowanie życia.

#GłodniCelebracji to hasło przyświecające 7. urodzinom marki Maczfit. Catering dietetyczny w najnowszej kampanii przypomina, że warto celebrować i doceniać nawet codzienne, drobne przyjemności. A co sądzą na ten temat ambasadorzy marki, których w mediach społecznościowych obserwują setki tysięcy osób? Jakie są ich sposoby na świętowanie?

Zobacz także: Rossmann - wielkie promocje. Ale pocisnęli z przecenami. Ulubiony kosmetyczny hit gwiazd za grosze

– W biegu dnia codziennego czasem najważniejsze jest to, by móc spokojnie usiąść, wziąć oddech od rzeczywistości, zawiesić swoje myśli, przeczytać kilka stron książki, posłuchać muzyki lub po prostu pójść na spacer. Celebracja życia dla mnie to małe rzeczy, które mają wpływ na moją codzienność. Dzięki Maczfit mogę skupić się właśnie na moich małych celebracjach, a nie na pogoni, co kupić, żeby ugotować obiad – mówi Anita Sokołowska, ambasadorka marki Maczfit, aktorka teatralna i telewizyjna oraz osobowość medialna.

Również dla Kasi Sokołowskiej, wieloletniej ambasadorki marki Maczfit, najpopularniejszej reżyserki pokazów mody w Polsce i ikony stylu, znanej także z programu Top Model, okazją do celebrowania może być każda chwila. Ważne, by w codzienności odnaleźć moment dla siebie i cieszyć się z drobiazgów takich jak piękna, słoneczna pogoda, pyszny posiłek, dobra książka, zachód słońca, czy – coś nieco bardziej pochłaniającego – wycieczka w Karkonosze, którą Kasia wybiera najchętniej właśnie wtedy, gdy chce uciec od zgiełku miasta i celebrować harmonię i bliskość natury. Radzi także, aby każdy z nas odnalazł destynację, która napawa spokojem i pozwala na moment zwolnić. Z kolei dla Agaty Sieramskiej – modelki, influencerki i trenerki tysięcy Polek, okazją do celebracji są chwile spędzone wśród ludzi, których kocha i które są dla niej ważne. Modelka przypomina, że to właśnie te momenty są na wagę złota, a ich docenienie sprawia, że łatwiej jej w życiu zachować równowagę. Tym samym zachęca, by – podobnie jak ona – uczyć się zauważać nie tylko duże sukcesy, ale również te najdrobniejsze.

– Celebruję życie w dosyć prosty sposób. Dobra kawa i jedzenie, no i mąż obok. Po dobrym wyścigu czy treningu uwielbiam nagradzać się jakimś pysznym posiłkiem. To daje mi dużo radości. No i nie ukrywam, że uwielbiam słodycze! To moja słabość i sposób na celebrację, dlatego tak bardzo cieszę się, gdy widzę zdrowe słodkości. Mogę wtedy połączyć przyjemne z pożytecznym – dodaje Agnieszka Kobus-Zawojska, ambasadorka marki Maczfit, polska wioślarka, srebrna i brązowa medalistka igrzysk olimpijskich, mistrzyni świata i Europy.

A jakie m.in. powody do celebrowania ma Maczfit? Marka przy okazji urodzin prezentuje kilka imponujących liczb:

- 350 000 – tylu klientów zaufało marce w ciągu 7 lat,

- aż 13 gotowych diet oraz diety z wyborem dań,

- ponad 10 000 receptur w ciągu 7 lat i aż 10 nowych receptur co tydzień,

- blisko 1800 miejscowości obsługiwanych przez kurierów Maczfit,

- 3000 m2 powierzchni produkcyjnej, w której powstają dania Maczfit,

- prawie 600 osób pracujących każdego dnia na sukces marki.

Źródło: materiały prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze artykuły