Tragedia w Lubuskiem

31-letnia Ula i jej córeczka walczą o życie. Ruszyła zbiórka na pomoc ofiarom wybuchu paczki

2022-12-21 11:03

31-latka i jej 7-letnia córka, które zostały poszkodowane w wybuchu paczki, walczą o życie w szpitalu w Zielonej Górze. Do zdarzenia doszło we wsi Siecieborzyce pod Żaganiem, gdzie w poniedziałek, 19 grudnia, dostarczono przesyłkę niewiadomego pochodzenia. Gdy kobieta próbowała ją otworzyć, paczka wybuchła w jej rękach, raniąc przy okazji dwoje dzieci.

Ruszyła zbiórka na ofiary wybuchu paczki. 31-latka i córka walczą o życie

Na stronie Zrzutka.pl ruszyła zbiórka na pomoc 31-letniej Urszuli S. i jej dzieciom, którzy zostali poszkodowani w wybuchu paczki w Siecieborzycach pod Żaganiem. W poniedziałek, 19 grudnia, w godzinach porannych, kobieta otrzymała nieznaną przesyłkę, którą postanowiła otworzyć w domu. Doszło do eksplozji, w wyniku której 31-latka oraz jej 7-letnia córka i 2-letni synek zostali ranni. Wszyscy trafili do szpitala w Zielonej Górze, mamę maluchów zabrał tam śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, i przebywają na OIOM-ie placówki. Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo w kierunku usiłowania zabójstwa kilka osób.

- Ula i jej córka przeszły wielogodzinną operację ratującą życie (jedną z wielu, jaka ją czeka) i pod opieką lekarzy walczą o życie. Syn, również w szpitalu, czeka na powrót mamy - czytamy na Zrzutka.pl.

Organizator akcji informuje, że zebrane w ten sposób pieniądze trafią na konto najbliższej rodziny poszkodowanych w wybuchu paczki osób, która zamierza przeznaczyć je na remont domu i późniejszą rehabilitację 31-latki i jej dzieci.

Ludzie chcą pomóc ofiarom wybuchu
Sonda
Czy pomagasz charytatywnie innym osobom?