Biuro rzeczy znalezionych w sieci! W Zielonej Górze działa portal ezguba.pl

2018-06-01 12:00 Maciej Juszczak
portal ezguba.pl
Autor: Filip Kurzyński portal ezguba.pl

Zgubione klucze, portfel z dokumentami czy ukochany zwierzak? Dzięki portalowi www.ezguba.pl to już nie problem. Wszystko będzie można znaleźć w jednym miejscu.

Wszystkie zguby dzięki stronie możemy znaleźć w jednym miejscu, a na pomysł stworzenia wirtualnego biura rzeczy znalezionych wpadli zielonogórzanie. Jest to pierwszy taki portal w kraju, gdzie można zamieszczać ogłoszenia dotyczące przedmiotów, które znaleźliśmy lub te, które zgubiliśmy.

- Portal ten stworzyli ludzie, którzy wierzą w ludzką uczciwość. W to, że jeżeli coś się znajdzie to warto się nad tym pochylić i po prostu oddać, mówi założycielka strony ezguba.pl Klaudia Baranowska.

Portal jest wygodniejszą formą poszukiwania zagubionego przedmiotu niż tradycyjne biuro rzeczy znalezionych, które również funknjonuje w Zielonej Górze.

Obecnie na portalu znajduje się kilkaset ogłoszeń. Możemy tam znaleźć m.in. klucze, dokumenty, telefony, biżuterię, portfel czy okulary przeciwsłoneczne. Ogłoszenia możemy zamieszczać bezpłatnie.

Zobacz też: Sesja zdjęciowa na S3? Ten pomysł mógł skończyć się tragicznie

 
 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE