Lubuskie. Jeden z zaginionych nastolatków nie żyje?! W Odrze znaleziono ciało! Akcja poszukiwawcza trwa

2021-05-14 13:11
Ledno: Zaginęło dwóch nastolatków. Gigantyczna akcja poszukiwawcza 13- i 15-latka [ZDJĘCIA]
Autor: Lubuska Policja Ledno: Zaginęło dwóch nastolatków. Gigantyczna akcja poszukiwawcza 13- i 15-latka [ZDJĘCIA]

Żołnierze biorący udział w poszukiwaniu zaginionych nastolatków z Ledna w Lubuskiem znaleźli dziś w Odrze ciało. Zwłoki znajdowały się w nurcie rzeki pobliżu Krosna Odrzańskiego na terenie poligonu wojskowego Biała Góra. jak informują biorący udział w poszukiwaniach zaginionych Filipa i Marka policjanci, Odra jest w tym miejscu bardzo szeroka, a nurt - silny. Trwają czynności mające na cele ustalenia tożsamości denata - jego ciało może należeć jednego z zaginionych nastolatków.

Lubuskie. Jeden z zaginionych nastolatków nie żyje? W Odrze znaleziono ciało

Jak informuje polsatnews.pl, żołnierze biorący udział w poszukiwaniach zaginionych nastolatków z Ledna w Lubuskiem wyłowili dziś z Odry ciało, które być może należy do jednego z nich. Ok. godz. 9 zobaczyli je w nurcie rzeki w pobliżu Krosna Odrzańskiego na terenie poligonu wojskowego Babia Góra. Miejsce ujawnienia zwłok znajduje się na wysokości wsi Osiecznica w powiecie krośnieńskim.

- Rzeka jest w tym miejscu bardzo szeroka. Nurt jest tam bardzo silny - mówi polsatnews.pl jeden z policjantów, który bierze udział w poszukiwaniach nastolatków.

Czytaj też: Lubuskie. Poszukiwania 13-letniego Filipa i 15-letniego Marka. Czy doszło do "nieszczęśliwego zdarzenia"? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jak informuje polsatnews.pl, miejsce znalezienia ciała w Odrze jest położone ok. 40 km od Ledna, gdzie rozpoczęły się poszukiwania zaginionych Filipa i Marka. To tam byli widziani po raz ostatni w poniedziałek 10 maja ok. godz. 15.

- Nie ma potwierdzenia, że jest to jeden z zaginionych chłopców i przez najbliższe godziny jeszcze go nie będzie. Trwają bardzo precyzyjne oględziny ciała prowadzone przez policje z udziałem prokuratora - mówi polsatnews.pl Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiej Policji.

Czytaj też: Ledno. Kim są zaginieni nastolatkowie? Setki osób szuka 13-letniego Filipa i 15-letniego Marka [ZDJĘCIA]

Ledno: Zaginęło dwóch nastolatków. Gigantyczna akcja poszukiwawcza 13- i 15-latka [ZDJĘCIA]

Zaginęło dwóch nastolatków. Trwają poszukiwania!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE