Lubuskie. Jeden z zaginionych nastolatków nie żyje?! W Odrze znaleziono ciało! Akcja poszukiwawcza trwa

2021-05-14 13:11
Ledno: Zaginęło dwóch nastolatków. Gigantyczna akcja poszukiwawcza 13- i 15-latka [ZDJĘCIA]
Autor: Lubuska Policja Ledno: Zaginęło dwóch nastolatków. Gigantyczna akcja poszukiwawcza 13- i 15-latka [ZDJĘCIA]

Żołnierze biorący udział w poszukiwaniu zaginionych nastolatków z Ledna w Lubuskiem znaleźli dziś w Odrze ciało. Zwłoki znajdowały się w nurcie rzeki pobliżu Krosna Odrzańskiego na terenie poligonu wojskowego Biała Góra. jak informują biorący udział w poszukiwaniach zaginionych Filipa i Marka policjanci, Odra jest w tym miejscu bardzo szeroka, a nurt - silny. Trwają czynności mające na cele ustalenia tożsamości denata - jego ciało może należeć jednego z zaginionych nastolatków.

Lubuskie. Jeden z zaginionych nastolatków nie żyje? W Odrze znaleziono ciało

Jak informuje polsatnews.pl, żołnierze biorący udział w poszukiwaniach zaginionych nastolatków z Ledna w Lubuskiem wyłowili dziś z Odry ciało, które być może należy do jednego z nich. Ok. godz. 9 zobaczyli je w nurcie rzeki w pobliżu Krosna Odrzańskiego na terenie poligonu wojskowego Babia Góra. Miejsce ujawnienia zwłok znajduje się na wysokości wsi Osiecznica w powiecie krośnieńskim.

- Rzeka jest w tym miejscu bardzo szeroka. Nurt jest tam bardzo silny - mówi polsatnews.pl jeden z policjantów, który bierze udział w poszukiwaniach nastolatków.

Czytaj też: Lubuskie. Poszukiwania 13-letniego Filipa i 15-letniego Marka. Czy doszło do "nieszczęśliwego zdarzenia"? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jak informuje polsatnews.pl, miejsce znalezienia ciała w Odrze jest położone ok. 40 km od Ledna, gdzie rozpoczęły się poszukiwania zaginionych Filipa i Marka. To tam byli widziani po raz ostatni w poniedziałek 10 maja ok. godz. 15.

- Nie ma potwierdzenia, że jest to jeden z zaginionych chłopców i przez najbliższe godziny jeszcze go nie będzie. Trwają bardzo precyzyjne oględziny ciała prowadzone przez policje z udziałem prokuratora - mówi polsatnews.pl Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiej Policji.

Czytaj też: Ledno. Kim są zaginieni nastolatkowie? Setki osób szuka 13-letniego Filipa i 15-letniego Marka [ZDJĘCIA]

Ledno: Zaginęło dwóch nastolatków. Gigantyczna akcja poszukiwawcza 13- i 15-latka [ZDJĘCIA]

Zaginęło dwóch nastolatków. Trwają poszukiwania!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE