Bestialsko ZGWAŁCIŁ małą dziewczynkę! Policja odkryła w jego mieszkaniu coś przerażającego

2021-01-12 17:25 Rafał Strzelec
Żary. Pedofil zgwałcił dziewczynkę
Autor: pixabay.com Żary. Pedofil zgwałcił dziewczynkę

Dramat pod Żarami w województwie lubuskim. 57-letni pedofil bestialsko zgwałcił nieletnią dziewczynkę. Horror rozegrał się 6 stycznia tego roku w niewielkiej miejscowości w powiecie żarskim. Matka skrzywdzonej dziewczynki poinformowała o wszystkim policję. Funkcjonariusze złapali zboczeńca i przeszukali jego mieszkanie.

Lubuskie. 57-letni pedofil zgwałcił małą dziewczynkę

Do gwałtu miało dojść 6 stycznia. 57-letni mężczyzna wedle dotychczasowych ustaleń policjantów bestialsko zgwałcił dziewczynkę w wieku poniżej 15 roku życia. Zdarzenie miało miejsce w niewielkiej miejscowości pod Żarami w woj. lubuskim. Trzy dni po tym dramacie matka dziewczynki złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury. Dzień później pedofil został schwytany przez policję.

Czytaj również: Tragedia w Bytomiu. Nie żyje malutkie dziecko! Sprawę bada prokuratura

Jak podaje serwis newslubuski.pl, 57-latek otrzymał zarzut obcowania płciowego z osobą poniżej 15 roku życia, gwałtu na niej oraz utrwalania i przechowywania filmów pornograficznych z udziałem dzieci. Nagrania znaleziono podczas przeszukania w mieszkaniu pedofila. - Podejrzany częściowo przyznał się do dokonania opisanych wyżej czynów. Sąd Rejonowy w Żarach uwzględnił wniosek prokuratora i tymczasowo aresztował 57-latka na okres trzech miesięcy - przekazał prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Polecamy: GWAŁCICIEL-SADYSTA mordował kobiety w Katowicach. Ćwiartował ich ciała i trzymał je w domu

Dom trzęsie mi się przez nową obwodnicę