UPITA do nieprzytomności kobieta leżała na chodniku! Groziło jej śmiertelne niebezpieczeństwo

2021-01-12 16:51 Rafał Strzelec
Sanok. Kobieta leżała na chodniku. Pomogli policjanci
Autor: pixabay.com zdjęcie poglądowe

Horror w Sanoku. 39-letnia kobieta została znaleziona na ulicy! Leżała na chodniku, była nietrzeźwa. Do zdarzenia doszło 11 stycznia wieczorem, czyli w momencie, gdy na zewnątrz było bardzo zimno. Kobiecie groziło wychłodzenie. Na miejsce przyjechali policjanci.

Sanok. Bezdomna kobieta leżała na ziemi. Wezwano policję

Do zdarzenia doszło 11 stycznia w Sanoku. Jak podaje lokalny portal esanok.pl 39-latka znajdowała się w okolicach jednego. Nietrzeźwa kobieta leżała na chodniku. Groziło jej śmiertelne niebezpieczeństwo, bowiem od kilku dni na zewnątrz jest bardzo mroźno. 39-latka mogła zamarznąć! Na szczęście ktoś w porę zaalarmował służby. - Mundurowi udzielili kobiecie pomocy. 39-latka po badaniu lekarskim została przewieziona do sanockiej komendy Policji i osadzona w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych do czasu wytrzeźwienia - podaje lokalny serwis.

Czyta również: Tragedia w Bytomiu. Nie żyje malutkie dziecko! Sprawę bada prokuratura

Mundurowi apelują przy tej okazji do wszystkich osób, które mają wiedzę na temat miejsc przebywania bezdomnych, aby dzieliły się nią ze służbami mundurowymi. Można to zrobić chociażby z pomocą aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Tam każdy może oznaczyć miejsca, gdzie na co dzień koczują osoby bez dachu nad głową. Dodatkowo w Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego działa bezpłatna, całodobowa infolinia 987. Policjanci proszą, aby nie być obojętnym wobec osób bezdomnych tym bardziej, że obecnie na zewnątrz panują niskie temperatury. A w najbliższych dniach ma być jeszcze gorzej.

Dom trzęsie mi się przez nową obwodnicę