Dom Pauliny, Przemka i ich synka SPŁONĄŁ doszczętnie. Potrzebna pomoc dla pogorzelców z Brzeźnicy

2021-01-12 14:34 ap
Dom Pauliny, Przemka i ich synka SPŁONĄŁ doszczętnie. Potrzebna pomoc dla pogorzelców z Brzeźnicy
Autor: zrzutka.pl Dom Pauliny, Przemka i ich synka SPŁONĄŁ doszczętnie. Potrzebna pomoc dla pogorzelców z Brzeźnicy

W pożarze, który wybuchł w niedzielę w nocy stracili wszystko. Rodzina z Brzeźnicy - Paulina, Przemek oraz ich synek stracili cały dobytek życia. Na szczęście, oni wyszli z pożaru o własnych siłach, jednak nie mają już nic. Potrzebna jest dla nich pilna pomoc.

Do tej tragedii doszło w niedzielę 10.01.2021 około godziny 2 w nocy. W domu trzyosobowej rodziny w Brzeźnicy wybuchł pożar. Na szczęście, rodzinie nic się nie stało, jednak Przemek, Paulina i ich synek zostali bez dachu nad głową. Ogień zabrał wszystko - sprzęt elektroniczny, ubrania, książki, pamiątki, dokumenty, zabawki. Dlatego strażacy ruszyli z pomocą.

- Sami sobie nie dadzą rady, dlatego my jednostka OSP Brzeźnica zaoferowaliśmy pomoc w uzbieraniu środków na remont domu. Sami też przekazujemy część zebranych pieniędzy z zrzutki na sprzęt dla nas. Pomoc zaoferowała również Gmina Dębica. Mamy nadzieję, że możemy liczyć na społeczność lokalną, aby poszkodowani mogli wrócić do własnego domu. - informują na zrzutka.pl.

Pomóc można również przekazując np.  ubrania lub materiały budowlane - takie osoby proszone są o kontakt z GOPS Dębica lub OSP Brzeźnica. Możesz też wpłacić dowolną kwotę, klikając w baner poniżej:

Bandyta zamordował pana Stasia w jego sklepie