Przedsiębiorcy czekają na studentów. 14 marca Targi Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim

2018-03-05 12:50
Targi Pracy 2018
Autor: www.facebook.com/Biuro Karier UZ Targi Pracy 2018

Blisko 1000 ofert pracy, 511 praktyk i 370 staży. To czeka studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego na Targach Pracy, które odbędą się już 14 marca na uczelni.

Targi Pracy są darmowe nie tylko dla studentów, ale także dla przedsiębiorców, którzy będą mogli się zaprezentować i znaleźć pracowników. W dobie bardzo niskiego bezrobocia to doskonała okazja, by przeprowadzić rekrutację, ale też skonsultować wątpliwości prawne, które będą mieli studenci. Na imprezie pojawi się 75 wystawców:

- Studenci mogą porozmawiać z przedsiębiorcami, zostawić swoje CV. Otrzymują dużą informację na temat aktualnych trendów na rynku pracy - powiedziała nam Lilia Smoła, kierowniczka Biura Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Podczas targów odbędą się również wykłady i warsztaty. Najpierw "Kariera w branży nowych technologii", później "Jak zjeść ciastko i mieć ciastko, czyli sztuka negocjacji" i " Tajniki rozmowy kwalifikacyjnej".

Targi pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim odbędą się po raz szesnasty. Przedsiębiorcy na studentów będą czekać na Campusie A w godzinach od 10.00 do 14.00.

Zobacz też: W tych zawodach pracy nie zabraknie! Sprawdźcie, na jakie stanowiska jest najwięcej ofert w Zielonej Górze [BAROMETR ZAWODÓW, CZĘŚĆ II]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE