Strajk Kobiet i wielkie protesty na ulicach, dramatyczne dane o zakażeniach koronawirusem. Tym żyła Polska w mijającym tygodniu

2020-10-30 10:46 EIB

Strajk Kobiet na ulicach polskich miast, ogromne wzrosty zakażeń koronawirusem, śmierć młodego ratownika medycznego. Czym jeszcze w mijającym tygodniu żyła Polska? Sprawdź, co działo się w kraju.

Czym żyli Polacy w mijającym tygodniu? Co działo się w kraju? Przeczytaj najważniejsze informacje.

Strajk Kobiet w Polsce

Strajk Kobiet przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego trwa już od kilku dni. Protesty odbywają się na ulicach wszystkich większych miejscowości w Polsce. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej galerii zdjęć.

Pogrzeb Jagny z Rokitek

Śmierć 36-letniej Jagny z Rokitek wstrząsnęła nie tylko mieszkańcami Pomorza, ale też całej Polski. W sobotę odbył się pogrzeb kobiety, która zdecydowała się na dramatyczny krok i odebrała sobie życie. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej galerii zdjęć.

Śmierć młodego ratownika medycznego. Jechał do pacjenta

Grzegorz P. (31+ l.) był doświadczonym ratownikiem medycznym. Do potrzebujących jeździł na motorze. Dzisiaj w południe wsiadł na niego ostatni raz by ratować ludzkie życie. Po zderzeniu z hyundaiem wyleciał w powietrze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej galerii zdjęć.

Czernikowo: Ksiądz wyszedł z BRONIĄ do protestujących kobiet! DRAMATYCZNE nagranie ze strajku

Strajk Kobiet przetacza się przez ulice polskich miast, w niektórych miejscowościach dochodzi do wyjątkowo zaognionych sytuacji. W niewielkim Czernikowie rozegrały się dantejskie sceny. Proboszcz tamtejszej parafii miał wyjść do protestujących mieszkańców z bronią. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej galerii zdjęć.

Gorlice. Chłodnie zapełnione zwłokami. Rodziny nie odbierają ciał bliskich

Epidemia koronawirusa spowodowała makabryczną sytuację w szpitalu im. H. Klimontowicza w Gorlicach. Prosektorium placówki jest już całkowicie wypełnione zwłokami, które nie są odbierane przez członków rodzin zmarłych osób. Dyrektor szpitala wydał komunikat, w którym zaapelował do proboszczów, by ci zwrócili się do wiernych z prośbą o niezwłoczne dokonywanie pochówków bliskich zmarłych. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej galerii zdjęć.

Najlepsze plakaty, wulgarne hasła. Strajk kobiet