Wydał 10 złotych, zarobił fortunę. Niewielki wydatek opłacił się mieszkańcowi Sulechowa

i

Autor: qiesnusantara26, nck_gsl / CC0 / pixabay.com Wydał 10 złotych, zarobił fortunę. Niewielki wydatek opłacił się mieszkańcowi Sulechowa

Jak to się stało?

Wydał 10 złotych, zarobił fortunę. Niewielki wydatek opłacił się mieszkańcowi Sulechowa

2023-01-11 11:31

Mieszkaniec Sulechowa sprawił sobie wyjątkowy prezent noworoczny. Wydał zaledwie 10 złotych, by teraz móc cieszyć się prawdziwą fortuną. W tym przypadku niewielki wydatek i odrobina szczęścia okazały się skuteczną receptą na ogromny sukces i bogactwo! Jak tego dokonał?

Wszystko w myśl zasady "żeby wygrać, trzeba grać". Mieszkaniec Sulechowa kupił zdrapkę "Ekstra Linie". W punkcie Lotto przy ul. 31 Stycznia wydał na nią zaledwie 10 złotych. Po chwili okazało się, że jego los jest wart aż 14 tysięcy razy więcej! Po zdrapaniu okazało się bowiem, że "zdrapkowicz" zgarnął jedną z 12 głównych wygranych w kwocie 140 tysięcy złotych! Za tę kwotę, z pewnością będzie mógł wybrać się na duże zakupy lub zafundować sobie najlepsze wakacje w życiu.

To już kolejna wygrana w tej grze w Lubuskiem. W grudniu szczęśliwą zdrapkę "Ekstra Linie" kupił mieszkaniec Kostrzyna. Wcześniej wygrane padły m.in. w Bydgoszczy, Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) i Białogardzie (woj. zachodniopomorskie). Wciąż jest szansa, by to powtórzyć. Do wygrania pozostało jeszcze 7 głównych nagród.

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Szczęśliwa zdrapka

i

Autor: Totalizator Sportowy Szczęśliwa zdrapka
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE