Wystąpią: Kasia Kowalska, Dawid Kwiatkowski i De Mono. Coraz bliżej festynu lotniczego w zielonogórskim Przylepie

2018-05-31 16:00 Maciej Juszczak
Festyn w Przylepie 2 i 3 czerwca
Autor: (fot. Filip Kurzyński) Festyn w Przylepie 2 i 3 czerwca

Impreza odbędzie się 2 i 3 czerwca, organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły wydarzenia.

Znamy wszystkie muzyczne gwiazdy, które wystąpią podczas festynu lotniczego w zielonogórskim Przylepie. Do Kasi Kowalskiej, której koncert zapowiadany był już wcześniej, dołączą: grupa De Mono i Dawid Kwiatkowski. Podczas imprezy nie zabraknie również pokazów lotniczych, food trucków i maratonu na rowerach stacjonarnych.

- Wygląda to w ten sposób, że około stu uczestników jedzie na rowerach stacjonarnych, a instruktorzy ze sceny animują jazdę na tych rowerach. Natomiast drugiego dnia, 3 czerwca, odbędzie się maraton fitness, będą różnorodne zajęcia ze sztangami, z piłkami – mówi Joanna Jamroziak, organizatorka maratonów.

Niespotykaną atrakcję szykuje także Aeroklub Ziemi Lubuskiej. Będzie można wystartować w spadochronowych zawodach na celność lądowania. Dziesięciu śmiałków, którzy skoczą w tandemie z instruktorem wyłoni majowy konkurs na facebookwym fanpage’u wydarzenia.

Festyn odbędzie się 2 i 3 czerwca w zielonogórskim Przylepie.​

Czytaj też: Zielona Góra: Żółte naklejki na przejazdach dla większego bezpieczeństwa

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE