Z rzeki wyłowili ciało wędkarza. Łowił ryby i nagle zniknął. Tragedia k. Krosna Odrzańskiego

2021-06-18 21:25
Z rzeki wyłowili ciało wędkarza. Łowił ryby i nagle zniknął. Tragedia k. Krosna Odrzańskiego
Autor: Pixabay.com Z rzeki wyłowili ciało wędkarza. Łowił ryby i nagle zniknął. Tragedia k. Krosna Odrzańskiego / zdjęcie ilustracyjne

Dramatyczny finał akcji ratunkowej. W piątek, 18 czerwca 2021 z Odry wyłowiono ciało 44-letnego wędkarza. Policjanci z Krosna Odrzańskiego (Lubuskie) pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 44-latka. Mężczyzna podczas wędkowania wszedł do rzeki i zniknął w jej nurcie – poinformowała Justyna Kulka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Dramat k. Krosna Odrzańskiego. Wyłowili ciało z Odry

Tragedia rozegrała się k. Krosna Odrzańskiego. Dziś, tj. w piątek, 18 czerwca z Odry wyłowiono ciało mężczyzny. Jak wynika z informacji przekazanych przez Polską Agencję Prasową, świadek zdarzenia około godz. 14.00 zaalarmował służby. Widział, jak w upalny dzień wędkarz wchodzi do wody i nagle znika pod jej powierzchnią. Miało to miejsce na odcinku Odry w pobliżu wsi Osiecznica w pow. krośnieńskim. Krótko potem nad rzekę dojechali strażacy i policjanci. Ruszyły poszukiwania wędkarza. Odra była przeszukiwana z łodzi, a także przez płetwonurków ze straży pożarnej. Niestety, akcja ratunkowa zakończyła się tragicznie. Ciało mężczyzny wyłowiono z Odry.

- 44-latek był mieszkańcem powiatu żarskiego. Decyzją prokuratora została zarządzona sekcja zwłok mająca ustalić bezpośrednią przyczynę jego śmierci. Postępowanie nadzoruje krośnieńska prokuratura rejonowa – powiedziała PAP Justyna Kulka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Armagedon na warszawskiej Pradze. Kierowcy zgłupieli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE