Zakończył pracę, ale wrócił po łopatę. Zwały ziemi zasypały robotnika w Zielonej Górze!

i

Autor: goszka/cc0/Pixabay.com Robotnik pracujący przy remoncie drogi w Zielonej Górze został przysypany przez zwały ziemi i odniósł poważne obrażenia ciała

Fatalny wypadek

Zakończył pracę, ale wrócił po łopatę. Zwały ziemi przysypały robotnika w Zielonej Górze!

2022-11-10 11:13

Robotnik pracujący przy remoncie drogi w Zielonej Górze został przysypany przez zwały ziemi i odniósł poważne obrażenia ciała. Do zdarzenia doszło w środę, 9 listopada, w godzinach popołudniowych, w okolicach ul. Batorego. Poszkodowany zakończył prace w wykopie, ale wrócił na miejsce po pozostawioną tam łopatę, gdzie pracowała w tym czasie jedna z maszyn.

Poważny wypadek przy remoncie ul. Batorego. Zwały ziemi przysypały robotnika w Zielonej Górze!

Zwały ziemi przysypały robotnika w czasie remontu drogi w Zielonej Górze. Do zdarzenia doszło w środę, 9 listopada, po południu, a mężczyzna został poważnie ranny i trafił do szpitala, gdzie tego samego dnia przeszedł operację odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Poszkodowany przebywał na budowie w rejonie ul. Batorego, gdzie zakończył prace w jednym z wykopów. Jak wstępnie informuje policja, wrócił po pozostawioną na miejscu łopatę. W tym czasie pracowała tam jedna z maszyn, co prawdopodobnie doprowadziło do drgań ziemi, która osunęła się prosto na mężczyznę, doprowadzając do obrażeń ciała.

- W tej sprawie zostanie wszczęte postępowanie w kierunku art. 220, czyli wypadku przy pracy - mówi podinspektor Małgorzata Barska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?
Wypadek na ulicy Sielskiej w Olsztynie. Auto uderzyło w latarnię
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE