Zielona Góra: Zaatakowała nożem przypadkowe koleżanki. "To jedna z najlepszych uczennic"

2020-09-29 20:11 Maciej Brzeziński
Atak w Zielonej Górze
Autor: Dorota Gut/ Radio ESKA Atak w Zielonej Górze

Dramatyczne wydarzenia w V LO w Zielonej Górze. 17-letnia Kinga zaatakowała trzy inne uczennice liceum nożem kuchennym. Na miejscu szybko pojawiła się policja, która ujęła sprawczynię. Uczniowie byli przerażeni i zaskoczeni. 17-latka była jedną z najlepszych uczennic w klasie!

Zielona Góra. 17-latka zaatakowała nożem trzy uczennice

Do zdarzenia doszło we wtorek (29 września) o godz. 9:00 w V LO w Zielonej Górze. 17-letnia uczennica klasy drugiej zaatakowała nożem trzy koleżanki. Została ona zatrzymana przez policjantów, którzy zostali wezwani na miejsce.

- W wyniku zdarzenia ucierpiały trzy uczennice. Nic nie zagraża ich zdrowiu. Jedna z nich ma ranę na łuku brwiowym - powiedziała nam Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej komendy policji.

Na ten moment nie wiemy, jaki był motyw zdarzenia. Na jaw wyszły nowe fakty w sprawie. Słowa dyrektorki szkoły są zaskakujące!

- Nie było żadnych symptomów, które wskazywałyby na to, że uczennica może mieć jakiś problem. Była to jedna z najlepszych uczennic w swojej klasie. Starała się o stypendium marszałka województwa lubuskiego - przyznała na antenie TVP1, Kamila Jur dyrektor V LO w Zielonej Górze.

Nastolatka została już przesłuchana, a śledztwo jest w toku. Wiadomo, że Sąd Rodzinny zdecyduje o tym czy za swój czyn będzie odpowiadała jak osoba dorosła czy jako dziecko.

23-latek chciał zabić 16-letnią dziewczynę. Przerażający ATAK nożem w Głownie koło Łodzi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.