Tatuaże pomogą policjantom?

Zwłoki kobiety w lesie. Policja nie wie, kim jest. W identyfikacji pomogą tatuaże?

2023-09-07 20:24

W lesie pomiędzy miejscowością Jasień a Mirkowice (woj. lubuskie) znaleziono ciało kobiety. Nie wiadomo jednak, kim jest zmarła. Policjanci próbują ustalić tożsamość kobiety, m.in. poprzez zdjęcia tatuaży zmarłej.

Policja ustala tożsamość kobiety. Jej ciało znaleziono w lesie. Pomogą tatuaże?

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Lubsku próbują ustalić, kim jest kobieta, której ciało znaleziono 28 sierpnia 2023 r. na terenie kompleksu leśnego pomiędzy miejscowością Jasień, a Mirkowice w woj. lubuskim.

Policjanci opisują, że "kobieta mogła mieć około 155-165 cm wzrostu, normalnej budowy ciała, wiek 25-35 lat oraz posiadała ubytki w uzębieniu". Ubrana była w czarne krótkie spodenki marki Bershka, cienką koszulkę z długim rękawem w„panterkę”.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji, funkcjonariusze zwracają się z prośbą o kontakt z Komisariatem Policji w Lubsku pod numerem telefonu 47 79 41 427, 661 553 849.

Wskazówką dla tych, którzy mogą wiedzieć, kim jest zmarła kobieta, mogą być... tatuaże, których zdjęcia mundurowi udostępnili. Na lewym przedramieniu i ramieniu zlokalizowane są tatuaże: data urodzenia pisana rzymskimi cyframi -VIII. VII. MMXVI- tj. 8.7.2016, kwiat róży wraz z rombem i strzałka w kierunku nadgarstka, ważka i wizerunek lwa w motywie figur geometrycznych. Zdjęcia tatuaży znajdziecie w poniższej galerii

Zostały uduszone, a ich ciała zakopano w lesie. Ruszył proces