Piotr Kraśko i jego samochody. Były mocne, drogie i bardzo luksusowe

2022-05-13 12:03

Piotr Kraśko kocha pracę w telewizji, ale ogromną miłością darzy także motoryzację. Prezenter telewizyjny lubi zasiadać za kierownicą mocnych, luksusowych i drogich maszyn, w których pokonywanie kilometrów to sama przyjemność. W jakich autach dziennikarz był najczęściej widywany? Na takie cacka niektórzy muszą pracować całe życie!

Piotr Kraśko jest na językach. Jak dowiedział się Super Express, znany prezenter telewizyjny przez lata wsiadał za "kółko" pomimo faktu, że stracił uprawnienia. Dziennikarz nigdy do spokojnych kierowców nie należał. Już w 2009 roku było o nim głośno w mediach, kiedy zatrzymano mu prawo jazdy za punkty karne. Ta sama sytuacja powtórzyła się w 2014 roku, jednak tym razem prezenter nie zrobił nic, by móc legalnie kierować samochodami. Gdy Kraśko w woj. podlaskim został zatrzymany do rutynowej kontroli w kwietniu br. okazało się, że od 6 lat umyślnie porusza się po drogach nielegalnie.

Zapłacił tylko grzywnę

Przed sądem dziennikarz przyznał się do winy. Z uwagi jednak na jego dotychczasową niekaralność, dziennikarz zamiast trafić do więzienia na 2 lata, został obciążony grzywną w wysokości 7500 zł. Po wszystkim przystąpił do egzaminu państwowego i zdał za pierwszym razem. Dodatkowo Kraśko zdobył uprawnienia, które pozwalają mu prowadzić pojazd z przyczepką, np. przyczepą kempingową. 

Mocne i luksusowe samochody Piotra Kraśko

Żwawe, wygodne i jedne z droższych - takimi samochodami dziennikarz TVN podróżuje najczęściej. Od początków swojej kariery miał przyjemność siadać za kierownicą aut z wyższej półki tj. BMW serii 1 (E87), BMW serii 6 (E63), Range Rover Sport czy Ford Mustang GT. Kiedy miłość do sportowych modeli przeminęła, Kraśko przesiadł się do wielkich i luksusowych limuzyn. Od dłuższego czasu można go spotkać za "kółkiem" flagowego modelu spod znaku czterech pierścieni, czyli Audi A8 L. Jeszcze wcześniej jeździł limuzyną konkurencji BMW serii 7 (G10). Aktualnie poza gigantem z Ingolstad na parkingu Kraśków parkuje także kolos spod znaku gwiazdy. To Mercedes-Benz Klasy G, który choć został stworzony z myślą o bezdrożach, najczęściej można go spotkać w mieście.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE