Bydgoszcz. Pokazał środkowy palec i oddał mocz na moście! Wszystko się nagrało

2022-01-27 7:40
Bydgoszcz. Pokazał środkowy palec i oddał mocz na moście! Wszystko się nagrało
Autor: Straż Miejska w Bydgoszczy

Szedł i niszczył wszystko, co napotkał na swojej drodze. Miejskie kamery w Bydgoszczy zarejestrowały wandala, który teraz za swoje zachowanie słono zapłaci! Szczegóły podajemy poniżej.

Do zdarzenia doszło w środę, 26 stycznia. - O godz. 2:16 pracownik straży miejskiej, obsługujący monitoring miejski, zauważył mężczyznę, który uszkodził pojazd marki bmw, zaparkowany przy Placu Teatralnym. Sprawca kopał w lusterko zewnętrzne, w wyniku czego zostało ono urwane - informuje rzecznik bydgoskich municypalnych.

Zobacz: Kierowcy notorycznie robią ten błąd i słono za to płacą! Bydgoska policja pokazuje nagranie

Informacja o zdarzeniu została niezwłocznie przekazana do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji. Następnie bydgoszczanin udał się w stronę Opery Nova, gdzie przed mostami Solidarności wyrzucił hulajnogę elektryczną na ulicę Focha. - Chwilę później załatwił potrzebę fizjologiczną na moście - dodaje rzecznik.

Skierowany na miejsce patrol policji zatrzymał wandala w okolicy skrzyżowania ul. Focha i ul. Królowej Jadwigi. Teraz grozi mu grzywna i koszty, związane z naprawą zniszczonego auta.

Sonda
Jak w skali od 1 do 5 oceniasz pracę bydgoskiej policji?
Próbne obciążenia na Moście Uniwersyteckim w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE